kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šventinė popietė Paberžės socialinės globos namuose skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti

Saulėtą spalio pirmąją dieną Paberžės socialinės globos namuose Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga vyko šventinė popietė, kurios metu jaukioje aplinkoje šiltais žodžiais ir dovanelėmis buvo pasveikinti visi globos namuose gyvenantys senjorai.


Pagyvenusių žmonių diena – tai proga pastebėti ir prisiminti, kaip svarbu gyvenime būti mylimam, jausti rūpestį ir globą. Tam, kad senjorai šią gražią šventės dieną jaustų ypatingą dėmesį ir rūpestį, Paberžės socialinės globos namuose vyko šventinė popietė, kuri sulaukė nemažai svečių. Pasveikinti senjorų atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekstkartu su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič. Socialinės globos namų gyventojai sulaukė ir draugų iš Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro. Praskaidrinti nuotaiką savo kūriniais atvyko Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kolektyvai „Zlota Jesien“ ir „Nostalgija“ kartu su direktore Renata Adamovič ir meno vadove Mirena Kasperovič.

Paberžės socialinės globos namų direktorė Rasa Tamošiūnienė pasveikino gyventojus ir svečius bei palinkėjo tvirtos sveikatos, neblėstančios geros nuotaikos, mylinčių ir dėmesingų artimųjų bei šalia esančių žmonių rūpesčio. Prie sveikinimų prisidėjo ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, kuri linkėdama stiprios sveikatos, neišsenkamos stiprybės, nuoširdžios artimųjų meilės bei paramos, įteikė senjorams saldžių lauktuvių. Merė aplankė ir visus tuos, kurie dėl negalavimų neturi galimybių susėsti prie bendro vaišių stalo, kiekvienam įteikė saldžių lauktuvių ir nuoširdžiai pabendravus linkėjo stiprios sveikatos.

Merė taip pat pasidžiaugė Vilniaus rajono senjorų aktyvumu, vykdomų veiklų įvairove, gražiomis ir skambiomis dainomis. Neslėpdama pasididžiavimo, merė gražius padėkos žodžius skyrė už pilietiškumą, kurį Paberžės socialinės globos namų gyventojai skatina ir aktyviai dalyvauja pilietiškumą skatinamose veiklose. Šiais metais Paberžės socialinės globos namų gyventojai dalyvavo projekte „Lietuvai 100 – Sveikas, Mažyli“, kurio metu būsimų tėvelių ir jų mažyliams buvo dovanojamos globos namų gyventojos Halinos Gribauskienės ir globos namų darbuotojos Olgos Purikovos megztos trispalvės kojinaitės. Prie šios gražios akcijos taip pat prisijungė ir Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro lankytojai. Už dalyvavimą šioje gražioje iniciatyvoje merė įteikė mezgėjoms knygas apie Vilniaus rajoną.

Susitikimas praėjo jaukioje aplinkoje prie kavos puodelio vaišinantis saldumynais bei klausantis dainų. Atvykę Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kolektyvai „Zlota Jesien“ ir „Nostalgija“ dovanodami atliekamus kūrinius visiems užtikrino gerą nuotaiką. Susirinkusieji taip pat galėjo apžiūrėti socialinių globos namų gyventojų darbelių parodą.

Nuoširdi ir jausminga popietė skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti praskaidrino nuotaiką, paliko gerų emocijų, džiaugsmo ir nuoširdumo visiems susirinkusiems. 


Shadow up