kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Parama bičių laikytojams

Vilniaus rajono bičių laikytojai, užsiimantys medaus pirmine gamyba bei norėdami gauti paramą už papildomą bičių maitinimą nuo š.m. rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. turi kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją bei pateikti reikalingus dokumentus paraiškai užpildyti.


Bičių laikytojams iš dalies bus atlygintos išlaidos, tiesiogiai susijusios su papildomu bičių maitinimu (įprastinio, ekologiško cukraus arba invertuotojo cukraus sirupo įsigijimo išlaidos), bet ne daugiau kaip 5,79 Eur už bičių šeimą, arba ne daugiau kaip 11,58 Eur už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą ir ne daugiau kaip už 10 kg cukraus/ekologiško cukraus arba ne daugiau kaip 15 l invertuotojo cukraus sirupo vienos bičių šeimos papildomam bičių maitinimui.

Jeigu bičių laikytojas turi daugiau kaip 150 bičių šeimų jis negali kreiptis dėl papildomos bičių maitinimo paramos.

Vilniaus rajono bičių laikytojai, norėdami pateikti paraišką, turi atvykti į Vilniaus rajono savivaldybės žemės ūkio skyrių (adresu: Rinktinės g. 50, Vilnius) ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų aprašą ir išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus. Jei ūkis ekologinis, bičių laikytojas Savivaldybės darbuotojui turi pateikti sertifikavimo institucijos išduotą sertifikatą.

Paraiškos priimamos: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje, 524 kab., vyr. specialistė Birutė Polikevičienė, tel. (8 5) 275 3208.

 

Shadow up