kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Daugiau nei dešimtmetį trunkančio bendradarbiavimo dėka – turiningos jaunimo vasaros atostogos Kosakovo pajūryje

Šiandien, liepos 24 d., pasidžiaugti pastarųjų metų pasiekimais, sėkmingai įgyvendintomis iniciatyvomis bei aptarti tolesnio bendradarbiavimo galimybes į Vilniaus rajono savivaldybę atvyko ir su mere Marija Rekst susitiko ilgamečiai Savivaldybės partneriai bei Dūkštų jaunajai kartai puikiai pažįstami draugai iš Kosakovo valsčiaus (Lenkijos Respublikos) kartu su valsčiaus viršaičiu Ježi Vludzik (Jerzy Włudzik) priešakyje.


Vilniaus rajono savivaldybė ir Kosakovo valsčius bendradarbiauja jau beveik 15 metų. Nuo 2004 metų Kosakovo valsčius ir Vilniaus rajono Dūkštų pagrindinė mokykla kiekvieną vasarą vykdo moksleivių mainus. Kiekvienais metais 30 moksleivių grupė kartu su lydinčiai mokytojais iš Vilniaus rajono šiltas vasaros atostogas leidžia bei saulės spindulius gaudo Kosakovo valsčiaus pakrantėje. Jaunieji Vilniaus rajono poilsiautojai turi galimybę sudalyvauti įvairiuose ekskursijose ir išvykose, susipažinti su bendraamžiais bei linksmai ir turiningai pailsėti nuo mokslų. Tuo tarpu jaunimas iš Kosakovo savo vasaros atostogas leidžia Dūkštų seniūnijoje pažindami unikalų ir tradicijų kupiną Vilniaus kraštą. Kasmet Vilniaus rajono ir Kosakovo valsčiaus vaikai kartu praleisti laiką taip pat susitinka organizuojamose muzikinėse dirbtuvėse Airėnuose (Dūkštų seniūnija).

Sėkmingo bendradarbiavimo metu, partneriai iš Kosakovo nuolat remia Dukštų pagrindinės mokyklos moksleivius, aprūpindami juos mokslui reikalingomis priemonėmis. Galima drąsiai teigti, kad beveik kiekvienas Dūkštų seniūnijos moksleivis bent kartą per beveik 15-ą sėkmingų bendradarbiavimo metų, yra lankęsis ir poilsiavęs Kosakove.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst padėkojo atvykusiems Kosakovo valsčiaus atstovams už ilgą ir nuoširdų bendradarbiavimą, kuris leidžia rajono vaikams sudaryti puikias sąlygas pailsėti, linksmai praleisti laiką susirandant naujų draugų ir patiriant teigiamų bei šiltų emocijų. Visų Dūkštų seniūnijos pedagogų, mokinių ir jų tėvų vardu Kosakovo valsčiaus viršaičiui merė įteikė padėkos raštą už glaudų bendradarbiavimą, puikias iniciatyvas bei gerą širdį.

Kosakovo valsčiaus viršaitis Ježi Vludzik padėkojo merei už šiltus žodžius ir džiaugdamasis gražiu ir ilgamečiu bendradarbiavimu merei įteikė atminimo dovaneles bei Kosakovo valsčiaus medalį skirtą Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Shadow up