kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

ESO kviečia Vilniaus rajono gyventojus įsivesti dujas

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ plečia dujotiekio tinklą Vilniaus rajone ir kviečia gyventojus šildytis namus gamtinėmis dujomis – nebrangiu ir švariu kuru.


Gamtinės dujos –  šiuo metu vienas iš pigiausių ir švariausių šildymo būdų, kurį renkasi vis daugiau Lietuvos gyventojų. Per pastaruosius ketverius metus gamtinių dujų kaina sumažėjo trečdaliu. Gyventojų apklausos duomenimis, 100-150 kv. metrų dydžio namo apšildymas dujomis vidutiniškai per mėnesį kainuoja 50-150 eurų (priklausomai nuo namo amžiaus, būklės, apšiltinimo medžiagų).

ESO primena, kad dujotiekio nutiesimas iki gyventojų sklypo yra gerokai sutrumpėjęs – dabar užtrunka iki 130 arba iki 230 kalendorinių dienų. Nuo pernai ESO gyventojams pradėjo teikti ir vidaus dujotiekio įrengimo paslaugą kliento sklype ir namuose.

Prijungimo kaina pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos įkainius susideda iš dviejų dalių – pastoviosios (276,03 eurų) bei kintamosios dalies, priklausančios nuo atstumo iki dujotiekio (16,54 eurų už metrą).

Gatvė

Prisijungimo įmoka

Vilkiškių k., Bezdonių sen. Vilniaus r. sav.

748,43 Eur

Bruknynės k., Šalčininkų r.

811,95 Eur

Trakto g., Didžiasalio k., Vilniaus r. sav.

825,01 Eur

Sakiškių k., Vilniaus r. sav.

760,84 Eur

Dusinėnų g., Pakalnės g., Šiaudinės g., A. Mickevičiaus g., Parko g., Vingio g., Juodšiliai, Vilniaus r. sav.

1009,94 Eur

Kalvelių k ., Vilniaus r. (Formuojamas kvartalas, renkamos paraiškos)

Preliminari įmoka 670 Eur

Rastinėnų k. Sudervės sen. Vilniaus r. sav. (Formuojamas kvartalas, renkamos paraiškos)

Preliminari įmoka 740 Eur

Jei atsiras gyventojų, pageidaujančių įsivesti dujas kitose gatvėse, į tai bus atsižvelgiama. Vilniaus rajono gyventojams, dar neteikusiems prašymo įsivesti dujotiekio savo namuose, paprasčiausia tai padaryti www.dujuivedimas.lt.

AB „Energijos skirstymo operatorius“

AB „Energijos skirstymo operatorius“ (trumpiau – ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus AB LESTO ir akcinę bendrovę „Lietuvos dujos“. ESO aptarnauja 1,6 mln. klientų visoje Lietuvoje.  Bendrovė priklauso valstybės valdomai įmonių grupei „Lietuvos energija“, vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse.

Shadow up