kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Liepos mėnesį teikiamos paslaugos Vilniaus rajono šeimoms

Vilniaus rajono savivaldybė kartu su partneriais įgyvendina projektą „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“, bendrai finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Liepos mėnesį kviečiame į Pozityvios tėvystės mokymus. Tai – keturių susitikimų ciklas, kurio metu nagrinėjamos tokios temos:


  1. „Aš, mano vaikas ir pliaukštelėjimai“;
  2. „Emocinė, socialinė vaiko raida; prieraišumas“;
  3. „Jausmų bankas; ydingas pykčio ratas; bausmės ir pasekmės; probleminis elgesys ir tėvų reakcijos, pasekmės“;
  4. „Efektyvūs drausminimo būdai: taisyklės, paskatinimų sistema, drąsinimai ir pagyrimai, pasekmių taikymas, pasirinkimo suteikimas; pasitikėjimo savimi stiprinimas“.

Mokymai vyksta Konstitucijos pr. 12 (netoli Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės, PC Europa), kartą per savaitę po 3 valandas. Mokymus veda profesionali atestuota psichologė, turinti didelę darbo su vaikais patirtį.

Taip pat kviečiame šeimas naudotis psichologo paslaugomis. Galite gauti iki 10 individualių ar šeimos psichologo konsultacijų vaikų auklėjimo, ugdymo, tarpasmeninių santykių ir kitomis temomis.

Mediacija – tai taikus ginčų sprendimo būdas. Mediacijos paslaugą teikia į teismo mediatorių sąrašą įrašyti specialistai, kurie gali padėti skiriantis, sudarant iki- /povedybinę sutartį, tariantis dėl įsipareigojimų vaikams, tėvams, sutuoktiniui, sprendžiant finansinius klausimus dėl vaikų mokslo, išlaikymo, nuosavybės pasidalijimo ar priežiūros. Vienas svarbiausių Mediacijos tikslų – apsaugoti vaiko interesus.

Daugiau informacijos apie paslaugas suteiks Bendruomeninių šeimos namų koordinatorė tel.  +370 686 85697, el. p. bsnkoordinatore@gmail.com.

Shadow up