kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ryškiausios Joninių akimirkos Vilniaus rajone

Birželio 22-24 dienomis Vilniaus rajone tradiciškai linksmai paminėta Joninių šventė, kuri šiemet viliojo į ne tik senaisiais papročiais dvelkiančius, liaudies šokiais ir dainomis iliustruotus, bet ir kupinus pramogų visai šeimai renginius. Ypatingos šventinės atmosferos apsuptyje neapsieita be sveikinimų Jonams ir Janinoms, šventinio laužo, vainikėlių plukdymo, ir žinoma, diskotekų iki paryčių.


 


 

Magiškos Joninės Rudaminoje


Birželio 23 d. prie Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro vyko šventinis koncertas „Magiškos Joninės Rudaminoje“, kurių nepraleido ir Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Šios gražios dienos proga, Savivaldybės merė pasveikino visus Jonus ir Janinas, prie gražiausių sveikinimų prisidėjo ir Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič. Jonams ir Janinoms iškilmingai buvo įteikti tradiciniai Joninių šventės vainikai.

Šventinę atmosferą sukūrė atvykę šokių ir dainų kolektyvai. Savo kūryba visus žavėjo atvykęs dainų kolektyvas iš Rukainių, kuris atliko dainas lenkų ir italų kalbomis. Žiūrovus taip pat džiugino kolektyvas „Relaks“. Įspūdingą pasirodymą pristatė cirko duetas „Szer“, kuris savo veiklą aktyviai vysto jau 13 metų.

Sulaukta ir ypatingų svečių. Gražiomis dainomis visus linksmino atvykusi grupė „Funky“ bei atlikėjai iš Minsko „Drozdy“. Atvykę svečiai sukūrė nepakartojamai draugišką ir linksmą šventinę atmosferą.

Trumpiausios metų nakties renginiuose dalyvaujantys rajono gyventojai turėjo galimybę sudalyvauti įvairiuose žaidimuose, konkursuose bei sporto varžybose vaikams ir suaugusiems. Vykusioje liaudies darbų mugėje, gyventojai turėjo progą įsigyti unikalių rankdarbių.

Gerą šventinę nuotaiką užtikrino fejerverkai ir tradicinis Joninių laužas. Nepaisant lietingo oro, visi iki paryčių linksminosi diskotekoje.

Shadow up