kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Maišiagalos darželis švenčia savo 50-metį

Birželio 1-oji Vilniaus r. Maišiagalos darželiui buvo ypatinga, šią dieną švietimo įstaiga šventė savo 50-ties metų jubiliejų.


„Jau 50 metų Maišiagalos darželyje skamba vaikų juokas, gyvena džiaugsmas, išgyvenimai, pasakos. Praėję metai buvo spalvingi, įdomūs, pasižymėjo įvairiais pozityviais įvykiais, kurių dėka mūsų įstaiga tapo modernesne ir patrauklesne. Turime dėl ko džiaugtis ir kuo didžiuotis“, – į visus susirinkusius svečius, darželinukus ir jų tėvulius kreipėsi Maišiagalos darželio direktorė Ivona Matveiko, padėkos žodžius skirdama darželio darbuotojams, vaikų tėveliams bei į šventę atvykusiems valdžios atstovams.

Maišiagalos darželis savo veiklą pradėjo 1968 m. Pirmoji švietimo įstaigos direktorė buvo Teresa Litvinovič, kuri dirbo iki 1984 m. Iš pradžių darželyje buvo dvi vaikų grupės rusų kalba. 1988 m. darželyje pradėjo veikti lietuviška grupė. Nuo 1997 m. iki 2010 m. darželio pastate buvo lietuviškos mokyklos klasės. Nuo 1984 m. Maišiagalos direktoriaus pareigas ėjo: Ala Kaupienė, Ona Uzelienė, Anna Lučun, Nadežda Guseinova. Nuo 2011 m. darželio direktorė yra Ivona Matveiko.

2011 m. darželio pastatas buvo renovuotas, šiuo metu čia veikia lietuviškos ir lenkiškos grupės. Darželio veiklos prezentacijoje buvo pabrėžta, kad atnaujintas darželis turi gražias sporto ir žaidimų aikšteles, čia dirba puikūs pedagogai, vaikai dalyvauja įvairiose konkursuose ir iniciatyvose, darželyje puoselėjamos vertybės ir tradicijos. 

50-mečio jubiliejaus proga vaikai paruošė nuostabią meninę programą. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamošiūnienė, dėkodama darželio direktorei, auklėtojams ir visiems darbuotojams už jų darbą pabrėžė, kad kiekvienas vaikas yra apsuptas globa ir meile. 

Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško visus susirinkusius savo ir merės Marijos Rekst vardu pasveikino su gražiu darželio jubiliejumi bei šią dieną minima Tarptautine vaikų gynimo diena bei užtikrino visokeriopą pagalbą ateityje.

Šventėje taip pat dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofia Ryžova, Maišiagalos seniūnijos seniūnas Andžej Adomaitis bei buvusios darželio direktorės Anna Lučun ir Lucija Semaško.

Pagrindiniame darželio koridoriuje renginio dalyviai bei svečiai galėjo pamatyti nuotraukų parodą, kurioje užfiksuoti svarbiausi istoriniai darželio įvykiai.


 
 

Remiantis L24.lt

Shadow up