kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos ketvirtokai – „Aktyviausia EDUKA klasė“

Šį pavasarį, kovo 16 - balandžio 20 dienomis, UAB „Šviesa“ organizavo žaidimą  „Aktyviausia EDUKA klasė“, kur kiekvieną savaitę buvo galima laimėti po 50 eurų vertės knygynų tinklo „Pegasas“ dovanų čekį, o vienam iš dalyvių – didįjį prizą – 10 vnt. planšetinių kompiuterių. Dalyvauti galėjo Lietuvos mokytojai, kurie yra skaitmeninės mokymo(si) aplinkos „EDUKA klasė“ naudotojai. Visi norintys buvo kviečiami registruotis interneto tinklalapyje www.sviesa.lt.  


Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos ketvirtokai su pradinio ugdymo vyresniąja mokytoja Ana Kairiene buvo aktyvūs ir užpildė žaidimo registracijos formą. Užsiregistravusi mokytoja sukūrė grupę iš vienuolikos mokinių ir žaidimo laikotarpiu jiems skyrė tris savo pasirinktas užduotis. Mokiniai su mokytoja įvykdė visas konkurso sąlygas ir  laimėjo didįjį  prizą.

Balandžio 27 d. į gimnaziją atvyko UAB „Šviesa“ atstovai, kurie įteikė mokytojai ir jos ketvirtokams dešimt planšetinių kompiuterių „LENOVO TAB 10 essential“  bei padėkojo  už  inovatyvumą naudojant „Eduka klasė“ ugdymo(si) procese.

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nina Bašajevienė

Shadow up