kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarybos posėdyje buvo patikslintas biudžetas, skirtas naujas administracijos direktoriaus pavaduotojas

Š.m. gruodžio 21 d. vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patikslintas biudžetas ir perskirstyti paskirties netekę asignavimai kreditiniams įsiskolinimams padengti.


 

Tarybos posėdyje iš pareigų buvo atleistas administracijos direktoriaus pavaduotojas Vladislav Kondratovič, kuris taps susisiekimo viceministru. Vienbalsiai į jo vietą buvo išrinktas kompiuterių inžinerijos magistro laipsnį turintis jaunas ir energingas Albert Narvoiš.

Atsisveikindamas, V. Kondratovič dėkojo visiems už suteiktą pasitikėjimą, pabrėžė, kad darbas savivaldybėje buvo jam neįkainojama patirtis. Naujai išrinktas A. Narvoiš pabrėžė: „Norėčiau padėkoti visiems už suteiktą pasitikėjimą, tikiu, kad jūsų nenuvilsiu“.

 A. Narvoiš

Tarybos posėdyje besibaigiančių 2012 metų labiausiai sportiška Vilniaus rajono seniūnija buvo pripažinta Kalvelių seniūnija. Proginį diplomą ir taurę iš merės Marijos Rekst rankų atsiėmė Kalvelių seniūnė Kristina Gerasimovič.

Kadangi tarybos posėdis buvo prieššventinis, į jį buvo pakviestas kunigas Andžej Bylinski, kuris pabrėžė dalijimosi meile svarbą ir palaimino kalėdaičius, kuriais, tvyrojant šventinei atmosferai ir skambant kalėdinėms giesmėms, pasidalijo visa didelė savivaldybės šeimyna. Susirinkusiems koncertavo Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai, grupė „Randeo anima“ iš Paberžės ir J. Krulikovskio vadovaujamas duetas iš Rudaminos.