kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Startavo akcija „Balandis – švaros mėnuo“. Kviečiame prisijungti!

Vilniaus rajono savivaldybės administracija, siekdama palaikyti švarą ir tvarką visoje rajono teritorijoje, skelbia akciją „Balandis – švaros mėnuo“.


Kaip ir kasmet, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovai, sodininkų bendrijų nariai bei visi gyventojai aktyviai kviečiami palaikyti švarą ir tvarką prie gyvenamųjų namų, gamybinių pastatų, bendro naudojimo teritorijose.

Savivaldybė taip pat ragina aktyviai dalyvauti švarinimosi akcijoje „Darom 2018“, kuri šiais metais skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti, visoje Lietuvoje vyks balandžio 21 d.

Praeitais metais akcijoje „Darom 2017“ dalyvavo daugiau nei 1 100 Vilniaus rajono gyventojų, kurių pastangomis buvo surinkta apie 13-ą tonų buitinių atliekų (įskaitant ir akcijos „Balandis – švaros mėnuo“ metu surinktas atliekas). Akcijoje aktyviai dalyvavo seniūnijų, švietimo įstaigų, sodų bendrijų, įmonių ir kt. bendruomenės. Prie švarinimosi akcijos prisijungė ir pavieniai gyventojai, kurie tvarkė miškus ir surinktas atliekas pristatė į atliekų surinkimo vietas, iš kurių dar tą pačią dieną buitinės atliekos buvo išvežtos.

Su Vilniaus rajono savivaldybės mero potvarkiu dėl akcijos „Balandis – švaros mėnuo“ galima susipažinti čia.

Daugiau informacijos apie visuotinę aplinkos tvarkymo akciją „Darom 2018“ galite rasti čia.

Vilniaus rajono savivaldybė iš anksto dėkoja ir džiaugiasi aktyviu ir nuoširdžiu rajono gyventojų įsitraukimu išvaduojant savo aplinką nuo šiukšlių ne tik akcijos metu, bet ir visus metus.

 


 

Artėjant padangų keitimo metui norime priminti, kad Vilniaus rajono gyventojai nemokamai ir neteršiant aplinkos panaudotas ir nereikalingas padangas gali pristatyti į UAB „VAATC“ eksploatuojamas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles:

Vėlučionių k., Šatrininkų sen. (tel. 8 615 88923)

Grikienių k., Sudervės sen. (tel. 8 687 88592)

Pakryžės k., Sužionių sen. (tel. 8 680 13643)

Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse iš gyventojų priimamos ne tik stambios atliekos (baldai, tekstilės gaminiai, buitinė technika, lengvųjų automobilių padangos), bet perdirbimui į antrines žaliavas tinkamos atliekos (stiklas, plastmasės, metalai, makulatūra), statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos). Atkreipiame dėmesį, kad iš juridinių asmenų jokios atliekos nepriimamos į šias didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles.

Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelės atliekas iš gyventojų surenka nemokamai.

Informuojame, kad didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse taikomi tokie ribojimai:

  • vienas gyventojas (automobilio valdytojas) per 1 metų laikotarpį nemokamai į aikštelę gali atiduoti ne daugiau kaip 4 naudotas automobilio padangas;
  • vienas gyventojas į aikštelę per vieną kartą nemokamai gali pristatyti tiek atliekų, kiek telpa į lengvojo automobilio bagažinę ir (ar) lengvojo automobilio priekabą (išskyrus antrines žaliavas). Baldai ar didesnių matmenų buitinė technika galės būti atvežama mikroautobusais;
  • atliekos į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę priimamos tik nustatytu aikštelės darbo metu;
  • Atliekų priėmimo metu pildoma atliekų deklaracija kurią pasirašo atliekas pristatęs gyventojas;
  • į aikštelę ne įleidžiami sunkesni nei 3,0 tonų bendrojo svorio (automobilio ir krovinio svorio) ir ne aukštesni kaip 2,2 metro atliekas atgabenę automobiliai;
  • vienas gyventojas per vieną kartą į aikštelę gali pristatyti ne daugiau kaip 250 kg mišrių statybinių atliekų.

Kiekvienas gyventojas per 1 metų laikotarpį į stambiagabaričių atliekų aikšteles gali nemokamai atvežti 5 vienetus langų su rėmais, 40 kg langų duženų, po 2 vienetus buitinės technikos, iki 500 kg statybinių ir griovimo atliekų, medienos, baldų.

Aikštelių darbo laikas:

II ir IV nuo 10.00 iki 19.00 val., III ir V nuo 8.00 iki 17.00 val., VI nuo 9.00 iki 15.30 val.

Pertrauka nuo 12.00 iki 12.30 val.

Poilsio dienos – sekmadienis ir pirmadienis

Daugiau informacijos: http://www.vaatc.lt/atlieku-priemimo-ir-kontroles-proceduru-aprasymas/

Shadow up