kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Technologijų kūrybinių darbų paroda „Kuriu Lietuvai, kuriam Lietuvą“

Kovo 22 dieną Vilniaus rajone, Maišiagaloje esančiame Houvalto dvare, buvo atidaryta technologijų kūrybinių darbų paroda „Kuriu Lietuvai, kuriam Lietuvą“. Darbus parodai ruošė ne tik Vilniaus rajono mokyklų mokiniai, vadovaujami savo mokytojų, bet ir patys mokytojai.


Parodai pateikti darbai padaryti įvairiomis technikomis, naudojant skirtingas medžiagas, estetiški, įdomūs, originalūs, atlikti labai kruopščiai. Čia taip pat eksponuojami ir rajoninėje technologijų olimpiadoje ,,100 ateities ženklų“ pagaminti mokinių darbai. Parodoje aktyviai dalyvavo Vilniaus rajono technologijų mokytojai.

Kūrybinių darbų parodą „Kuriu Lietuvai, kuriam Lietuvą“ atidarė Vilniaus rajono technologijų mokytojų metodinio būrelio narė, technologijų mokytoja metodininkė Ana Krasovska. Ji džiaugėsi gražiais, estetiškais darbais, mokytojų ir mokinių išradingumu ir kūrybiškumu. Sveikinimo žodį tarė bei Maišiagalos miestelio istoriją parodos dalyviams pristatė Tradicinių amatų centro vedėja Jolanta Lapinskaja. Technologijų mokytojų metodinio būrelio narė Česlava Liachovič dėkojo Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Maišiagalos skyriaus administratorei Tatjanai Sinkievič už galimybę surengti Vilniaus rajono mokinių ir mokytojų technologijų kūrybinių darbų parodą gražiame Maišiagalos Houvalto dvare.

Džiugu, kad parodos dalyviai turėjo galimybę ne tik eksponuoti savo darbus, bet ir dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo seminare „Verbų pynimo tradicijos Vilniaus krašte“, kur patobulino etninės kultūros ugdymo kompetenciją, gavo pažymas, o namo parsivežė pačių rankomis surištas verbas. Edukaciją vedė septintos kartos verbų rišėja Agata Granicka.

Atsisveikindama su parodos dalyviais, technologijų mokytoja metodininkė Ana Krasovska visiems palinkėjo gražaus ir šilto Verbų sekmadienio bei džiugių artėjančių šventų Velykų.

Visus rankdarbių mėgėjus kviečiame apsilankyti parodoje „Kuriu Lietuvai, kuriam Lietuvą“. Darbai bus eksponuojami iki šių metų balandžio 22 dienos. Linkime gerų emocijų ir šventinės nuotaikos!

Ana Krasovska,
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos technologijų mokytoja metodininkė

Laima Juodėnienė,
Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos technologijų mokytoja

Shadow up