kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos mokiniai – Lietuvių kalbos viktorinos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, II vietos nugalėtojai

Tautinių mažumų departamentas ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija sukvietė į Lietuvių kalbos dienoms paminėti skirtą šventinį renginį Trakuose aštuoniasdešimt 5-6 klasių mokinių iš įvairių tautinių mažumų mokyklų: Visagino, Klaipėdos, Trakų, Šalčininkų, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono.


Mūsų rajonui atstovavo Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos 5-6 klasių komanda. Trakų Trasalyje buvo organizuota tikra šventė lietuvių kalba: kūrybiškai parengta viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą“, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos atstovė apdovanojo vaikus ir mokinius atminimo dovanėlėmis, organizuota ekskursija po Trakų pilį, vakare laukė vandens pramogos, linksma nakvynė viešbutyje, o ryte dar visi buvo pakviesti į edukacinę pamoką „Bičių pasaulis“. Čia vaikai ne tik susipažino su bičių gyvenimu, bet ir išmoko pasidaryti vaško žvakutę.

Suderviškiai grįžo puikios nuotaikos ne tik, kad užėmė II vietą viktorinoje, daug girdėjo ir bendravo lietuvių kalba, bet ir patyrė daugybę malonių įspūdžių.

Vita Burzdžiuvienė,
Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Shadow up