kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinė pradinių klasių mokinių darbų paroda – konkursas „Laiškai iš praeities – verpstės“, skirta Lietuvos šimtmečiui

Vasario 16 dieną Vilniaus r. Rukainių gimnazijos mokinės Goda Chadarovič (2c kl.), Sirmantė Noreikytė (4c kl.), jų mokytojos Rasa Barkovienė ir Nijolia Balcevič praleido ypatingai, nes buvo pakviestos į Riešės gimnaziją ne tik paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos šimtmetį, bet ir atsiimti apdovanojimus.

Sausio mėnesį Goda Chadarovič (2c kl.), Medeina Bendoriūtė (2c kl.), Gabrielė Šuškevičiūtė (3c kl.), Laura Chadarovič (4c kl.), Sirmantė Noreikytė (4c kl.) dalyvavo tarptautiniame darbų parodoje – konkurse „Laiškai iš praeities – verpstės“. Mokiniai turėjo kuo įdomiau, įvairiomis technikomis nupiešti, perteikti verpstę. Labai džiaugiamės, nes Goda Chadarovič (2c kl.) ir Sirmantė Noreikytė (4c kl.) tapo parodos – konkurso laureatėmis.

Mergaitės gavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės padėkas už pilietiškumo ir tautinių tradicijų puoselėjimą dalyvaujant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtoje Tarptautinėje pradinių klasių mokinių darbų parodoje – konkurse „Laiškas iš praeities – verpstės“, kurias įteikė Tautinių mažumų departamento direktorė dr. Vida Montvydaitė, bei knygą „Lietuvos istorija“. Riešės gimnazijos direktorė Lina Miliuvienė įteikė diplomus ir simbolines dovanėles laureatėms: Godai Chadarovič (2c kl.) už kolorito savitumą, Sirmantei Noreikytei (4c kl.) už meniškumą technikoje.

Mokytojai gavo padėkos raštus už mokinių paruošimą, kiti dalyvavusieji gavo padėkos raštus už dalyvavimą. Norime padėkoti Riešės gimnazijai už konkurso organizavimą.

Paruošė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič

 

Shadow up