kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybės atstovai apsilankė Pabradės socialinėse įstaigose

Šiandien, 2018 m. sausio 3 d., Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič aplankė Pabradės socialinės globos namus ir Pabradės vaikų globos namus.


Pabradės Socialinės globos namų direktorius Vytautas Vigelis šiltai sutiko atvykusius svečius bei aprodė centro patalpas, supažindino su aplinka ir globos namuose gyvenančiais žmonėmis. Socialinės globos namuose gyvena 168 asmenys su vidutine ir sunkia negalia, iš jų 4 yra iš Vilniaus rajono. Globos namų lankytojams teikiamos užimtumo bei saviraiškos paslaugos yra labai įvairios: mezgimo, siuvinėjimo užsiėmimai, staliaus darbai, keramikos darbai ir t t.

Vilniaus rajono savivaldybės atstovės pasveikino visus Pabradės socialinės globos namų lankytojus ir darbuotojus su Naujaisiais metais bei įteikė atminimo dovanas. Atsidėkodami globos namų gyventojai savivaldybės atstovams padovanojo savo rankomis pagamintus dirbinius iš molio.

Kitas savivaldybės atstovų sustojimas buvo Pabradės vaikų globos namuose. Vaikų globos namų direktorė Joleta Veronika Dubauskienė trumpai papasakojo apie vaikams kuriamą jaukią, šeimyninę aplinką naujuose globos namų būstuose, kuriuose gyvena po 6 vaikus, iš kurių 4 yra kilę iš Vilniaus rajono. Naujuose būstuose yra lavinami vaikų gebėjimai, stiprinama motyvacija patiems spręsti savo problemas ir sudaromos sąlygos įgyti kiek įmanoma daugiau darbinių ir kitų kasdieniame gyvenime būtinų įgūdžių.

Vaikų globos namų direktorė padėkojo svečiams už jiems skirtą laiką ir kartų su auklėtiniais pakvietė išgerti arbatos bei paragauti vaikų pagaminto pyrago.

Atsidėkodami už vaikų globos namų svetingumą merė Marija Rekst ir Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič kiekvienam vaikui įteikė saldžią dovaną ir palinkėjo sėkmės bei stiprybės siekiant savo svajonių.

 

Shadow up