kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro Kalėdinis renginys „Dievas gimsta meilėje“

Saulėtą ketvirtadienio popietę, gruodžio 28 d. Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko Kalėdinis renginys į kurį susirinko lankytojų artimieji, centro draugai, Vilniaus rajono savivaldybės atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Tarybos narė Ana Miliuškevič, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, dvasininkai: Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis, Vilniaus šv. Teresės parapijos vikaras kun. Nerijus Grigaliūnas ir Pal. Jurgio Matulaičio parapijos vikaras Andžej Bylinski, Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Inga Stankevičienė, Vaikų ir paauglių socialinio centro direktorė Snieguolė Steponavičienė ir kiti svečiai.


Centro lankytojai su darbuotojais paruošė spektaklį apie pasiklydusius žmones, kurie ieško Dievo. Spektaklio metu lankytojai džiugino šokiais ir Kalėdinėmis giesmėmis. Tai leido apmąstyti Kristaus gimimo paslaptį. Pasirodymo metu žiūrovai neslėpė gerų emocijų bei draugiškai pritarė, kartu su atlikėjais, dainuodami Kalėdines giesmes.

Po vaidinimo žodį tarė susirinkę svečiai bei apdovanojo lankytojus dovanomis. Klebonas kun. Arūnas Kesilis pasveikino su šventėmis, palaimino kalėdaičius ir visus susirinkusius. Po to kiekvienas turėjo galimybę pasidalinti kalėdaičiais, tarti gerą žodį ir pasveikinti su šventėmis. Pratęsiant bendravimą visi susirinko prie šventinio stalo, dalijosi įspūdžiais po širdį džiuginančio vaidinimo.

Centre apsilankė ir Kalėdų Senelis, kuris atnešė visiems dovanų. Kaip taisyklė, dovanas lankytojai, tėvai ir kiti galėjo gauti tik pristatę savo gebėjimus, talentus. Lankytojai ir jų artimieji labai noriai ir drąsiai sakė eilėraščius, dainavo ir šoko. Atsisveikinus su geruoju Seneliu prasidėjo diskoteka. Pradžioje darbuotojai visus mokino integracinių šokių, kurių galėjo pasimokyti ne tik lankytojai bet ir susirinkę svečiai.

Kalėdinė šventė tęsėsi iki vėlyvo vakaro. Lankytojai, svečiai ir darbuotojai dėkoja visiems dalyvavusiems. Tikimės ir kitais metais sulaukti šių gražių švenčių, ypatingo pasirodymo bei tiek svečių palaikančių mūsų centrą.


Užimtumo specialistė
Violeta Paškovska

Shadow up