kaires_puses_index
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ savivaldybės etapas

Šiandien, gruodžio 13 d., Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ savivaldybės etapas. Kaip ir visada konkurse dalyvavo vaikai ir mokiniai iš Vilniaus rajono muzikos, meno ir bendrojo ugdymo mokyklų.


Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino visus atvykusius svečius ir pasidžiaugė, kad tai jau 5 kartas iš eilės, kai konkurso „Dainų dainelė“ savivaldybės etapas vyksta Rudaminoje.

„Dainų dainelė” – tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

Dalyviai atliko profesionalių lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius, lietuvių, lenkų bei kitų tautų liaudies, taip pat mokytojų ir mokinių kūrybos dainas. Konkurso „Dainų dainelė“ savivaldybės etapo solistų ir vokalinių ansamblių pasirodymą vertino kompetentinga komisija: Alicija Rusecka, muzikos mokytoja metodininkė; Vidija Bublevičienė, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos dainavimo ir solfedžio mokytoja metodininkė; Liudas Norvaišas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto Dainavimo katedros docentas; Donatas Zakaras, Nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meninės kūrybos skyriaus Muzikos poskyrio vyriausiasis specialistas ir kompozitorius.

Į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ antąjį etapą, kuris vyks 2018 m. sausio 10 d. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, komisija atrinko šiuos atlikėjus:

A grupė:

  • Kamila Ilkevič, Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija (vadovė – Katažina Tamaševičienė);

C grupė:

  • Urtrė Klebauskaitė, Pagirių meno mokykla (vadovė – Judita Angelė Ušinskaitė);
  • Lukrecija Jucytė, Pagirių meno mokykla (vadovė – Judita Angelė Ušinskaitė);
  • Vokalinis ansamblis „Muzikos garsai“, Pagirių meno mokykla (vadovė – Nijolė Čičinskienė);
  • Vokalinis ansamblis „Geniukai“, Rudaminos meno mokykla (vadovė – Genovaitė Kumpienė);

D grupė:

  • Evelina Lanevska, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija (vadovė – Ana Jusevič);
  • Estela Marcinkevičiūtė, Pagirių meno mokykla (vadovė – Nijolė Čičinskienė);
  • Kornelija Kuckailytė, Pagirių meno mokykla (vadovė – Judita Angelė Ušinskaitė);
  • Milda Jaskevičiūtė, Rudaminos „Ryto“ gimnazija (vadovas – Kęstutis Jaskevičius);
  • Merginų vokalinis ansamblis, Nemenčinė muzikos mokykla (vadovas – Ramūnas Juknevičius).

Vertinimo komisijos siūlymu papildomu dalyviu atrinktas Rudaminos „Ryto“ gimnazijos duetas: Emil Tunevič ir Sandra Voroneckaitė (B grupė vadovas – Kęstutis Jaskevičius). Dėl šių atlikėjų dalyvavimo 2 etape spręs Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ organizatorius – Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla.

Sveikiname konkurso laureatus ir linkime sėkmės konkurso „Dainų dainelė“ antrajame etape.

 

Shadow up