kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone tradiciškai paminėta Socialinių darbuotojų diena

Kaip ir kiekvienais metais, rudenį yra švenčiama Socialinių darbuotojų diena, skirta nuoširdžiai padėkoti už kasdienį sunkų darbą padedant socialiai pažeidžiamiems asmenims.


2017 m. spalio 27 d. Vilniaus rajono Maišiagalos Houvalto rūmuose vyko iškilmingas Socialinio darbuotojo dienos minėjimas, kur buvo pasveikinti visi socialiniai darbuotojai, dirbantys rajono seniūnijose ir kitose įstaigose. Tiesa, šiais metais Socialinių darbuotojų diena buvo švenčiama vienų mėnesių vėliau, kadangi socialiniai Vilniaus rajono darbuotojai turi labai daug darbo ir ne visada sugeba rasti laisvo laiko atsipalaiduoti.

Pasveikinti Vilniaus rajono Socialinius darbuotojus atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič ir Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotojas Edvard Zakševskij.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst nuoširdžiai pasveikino visus atvykusius socialinius darbuotojus ir priminė, koks svarbus yra jų vaidmuo ginant visuomenės interesus. Merė palinkėjo visiems jėgų ir ištvermės bei reikalingumo jausmo atliekant kilnią socialinių darbuotojų misiją.

Visi susirinkusieji galėjo susipažinti su senosiomis amatininkystės tradicijomis, tokiomis kaip: verbų pynimas, žvakių gamyba, šiaudų sodu pynimo technika ir keramikos gaminių gamyba. Kiekvienas iš atvykusiu išmoko naujo amato ir gavo daug teigiamų emocijų.

Socialinių darbuotojų dienos proga visiems susirinkusiems buvo organizuota ekskursija po Prelato Juzefo Obremskio muziejų. Atvykusieji, artėjant Vėlinėms, galėjo pasimelsti ir uždegti po žvakutę ant Vilnijos patriarcho kapo.

 

Shadow up