kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Paberžės Santara“ švenčia penkerių metų sukaktį

Vilniaus rajono bendruomenė „Paberžės Santara“ 2017 m. rugsėjo 28 d. švęs savo penkerių metų gyvavimo sukaktį. Per šiuos metus suburta tikrai darni ir draugiška bendruomenė, kuri rūpinasi ne tik savimi, bet ir visos Paberžės gerove ir stengiasi skleisti visiems tik pozityvias emocijas.


Nuo pirmųjų susibūrimo dienų bendruomenės nariai rūpinasi senųjų amatų išlikimo tradicijomis, moko ir mokosi kalbų, rengia vaikams ir suaugusiems įvairius užsiėmimus: modelino, vilnos vėlimo, molio lipdymo, papuošalų gamybos. Taip pat rengia bendruomenės šventes, viena labiausiai įsimintinų prieš kelis metus organizuotas Paberžės įkūrimo 530 metų sukakties jubiliejus.

Šiandien, švęsdami gražią penkerių metų sukaktį, bendruomenės „Paberžės Santaros“ nariai nutarė paminėti netradiciškai. Bendruomenės pirmininkės Astos Šatienės iniciatyva buvo pasodinta pievelė narcizų, kad kiekvienais metais bundanti gamta praneštų apie bendruomenės būvimą ir gyvavimą.

Kad visi galėtų pasidžiaugti „Paberžės Santaros“ švente išradingi ir dainingi bendruomenės nariai, vadovaujami NDKC Glitiškių skyriaus administratores Elenos Sartavičiūtes, surengė nedidelį koncertą prie bendruomenės namų, apsodintoje narcizais pievelėje. Taip buvo gera ir smagu, kad aplinkiniai žmonės tiek praeiviai, tiek gyvenantys Paberžėje smagiai kartu su visais dainavo dainas ir linkėjo „Paberžės Santarai“ dar ilgai gyvuoti ir puošti mūsų miestelį.

„Paberžės Santara“ turi daug gražių planų ateičiai: ne tik bendruomenės patalpų renovacija, bet ir bendruomenės namų įsigijimas, vaikų žaidimų aikštelės įrengimas, toliau puoselėti tautines tradicijas bei organizuoti šventes.

Šventės metu kiekvienas bendruomenės narys gavo dovanų po paslaptingąjį raktą – širdelę, o Vilniaus rajono tarybos narys Algis Šatas palinkėjo, kad ir toliau visų širdys plaktų vienų ritmu. Pasveikino ir palinkėjo sėkmės buvusi bendruomenės pirmininkė Honorata Savickienė. Visų bendruomenės narių ir kiekvieno atskirai palinkėjimuose skambėjo viltis, kad bendruomenė „Paberžės Santara“ gyvuos ilgai ir nuveiks daug gražių darbų mūsų miestelio žmonėms, bus patraukli visiems atvykstantiems svečiams.

Sonata Švabauskienė „Paberžės Santara“ tarybos narė

Shadow up