kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atmintinė senų, neeksploatuojamų automobilių savininkams

Autogamintojų ir Importuotojų asociacija, gavusi Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos agentūros išduotą eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (toliau – ENTP) tvarkymo organizavimo licenciją, informuoja apie galimybę ir būtinybę priduoti ENTP atliekas tvarkytojams.


Pagal teisės aktus, kurių įgyvendinimą prižiūri Aplinkos ministerijai pavaldžios institucijos bei policija, seno, nebevažiuojančio automobilio savininkas privalo pasirūpinti seno automobilio atliekų sutvarkymu. Jei to nepadarys, jis gali būti nubaustas už neeksploatuojamos, paliktos be priežiūros transporto priemonės laikymą bendro naudojimo vietose.

Su eksploatuoti netinkamų transporto priemonių perdavimo tvarkyti vienu iš pasirinktų būdais, neeksploatuojamų automobilių savininkų teisėmis ir pareigomis, perdirbimo galimybėmis bei kita naudinga informacija galite susipažinti čia.

Informuojame, kad už netinkamą eksploatuoti automobilį jų savininkams gali būti sumokama. Ši kaina priklauso nuo abipusio savininko bei ENTP tvarkančios įmonės susitarimo, ją lemia transporto priemonės būklė, galimos atvežimo išlaidos ir pan.

Gyventojai, norintys, kad iš jų būtų paimamos nenaudojamos transporto priemonės, gali susisiekti tel. +370 687 95 159 arba el. paštu: info@agia.lt.

Daugiau informacijos rasite: www.agia.lt
Shadow up