kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Plečiamas socialinių globėjų tinklas

Įgyvendinant projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“, visoje Lietuvoje sparčiai plečiamas socialinių globėjų tinklas.


Socialinis globėjas – tai šeima ar žmogus, galintis priimti vaikus į savo namus ir suteikti jiems palankią šeimos aplinką. Socialiniu globėju gali tapti kiekviena šeima ar fizinis asmuo, pasiruošęs rūpintis vaikais bei atitinkantis globėjams keliamus reikalavimus: turėti sąlygas priimti į savo šeimą naujus narius, pasitikrinti sveikatą, išklausyti Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių) mokymus ir konsultavimo kursus (toliau – GIMK) bei gauti atestuotų socialinių darbuotojų teigiamą išvadą. Jokie specialūs reikalavimai socialiniams globėjams Vilniaus rajone nebus keliami: jie neprivalės būti nei pedagogai, nei psichologai ar socialiniai darbuotojai.

Artimiausi GIMK mokymai socialiniams globėjams ir globėjams prasidės spalio 17 d.

Daugiau informacijos norintiesiems tapti socialiniais globėjais teikia viešojo pirkimo konkursą laimėjusio VšĮ Vaikų ir paauglių socialinio centro specialistė Rugilė Ladauskienė telefonu 8 620 92 288.

Vilniaus regione socialinių globėjų aktyviai ieško ir VšĮ Vaikų ir paauglių socialinis centras. Čia vaikams savo namų duris jau atvėrė 16 socialinių globėjų šeimų. Vilniaus rajone dirbančių ir vaikus globojančių socialinių globėjų šiuo metu jau yra net 7 šeimos.

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia nedvejoti ir esant galimybei įsitraukti į socialinių globėjų tinklą.

Shadow up