kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savaitgalis Vilniaus rajone – skirtas vaikams

Šį savaitgalį, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, Vilniaus rajono vaikai leidosi į linksmybių sūkurį, šėlo šokių, dainų ir pramogų aikštelėse bei skanavo cukraus vatos debesų. Ta proga mažieji sulaukė dėmesio bei sveikinimų ir iš Vilniaus rajono savivaldybės vadovybės.


Penktadienį Paberžės „Verdenės“ gimnazijos stadioną šventėje „Saulėtų šypsenų pasauly“ užpildė ne tik vaikų juokas, žaidimai, bet ir smagus koncertas bei paruošti edukaciniai kampeliai – lėlių paroda, molio užsiėmimai, knygų kertelė. Netrūko animatorių, batutų ir įvairių skanėstų. Koncerto metu savo talentais džiugino visų seniūnijoje veikiančių švietimo įstaigų auklėtiniai ir vietos vaikų grupė „Randeo Anima Junior“. Šventę vaikams padovanojo Paberžės seniūnija.

Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu vaikus pasveikino mero patarėja Danutė Jancevič, linkėdama geros šventės bei kuo ilgesnės, nerūpestingos ir šviesios vaikystės.

Nuotr. Karina Mečkovska

Šeštadienį, birželio 3 d., Šinkalaukių kaime RDKC Savičiūnų skyriaus organizuotoje Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventėje – išvykoje į pasakišką mišką – dalyvavo būrys 3-13 metų mažųjų. Juos pasveikino, nuoširdžius linkėjimus perdavė ir kelionės metu lydėjo mero patarėja Alina Tunkevič.

Vaikai dalyvavo sportinėse ir žinių patikrinimo užduotyse, pūtė muilo burbulus, piešė kreida. Išvyką vainikavo gausus vaišių stalas.


Birželio 4-osios popietę vaikus į Šumsko miestelį kvietė „Piratai – lobių ieškotojai“. Vaikų dienos renginiui savo šokius, dainas, rytų kovos menų pasirodymus dovanojo vietos ir besisvečiavusių kolektyvų auklėtiniai.

Šią dieną vaikus sveikino ir dovanas nuo merės Marijos Rekst perdavė vicemerė Teresa Demeško. „Džiaugiuosi dalyvaudama tokioje įspūdingoje šventėje, matydama tiek daug vaikų veidų. Susirinkome šalia naujai įrengto universalaus daugiafunkcinio kultūros centro, kuris liudija, kad jaunimas kryptingai plečia savo kultūrinį akiratį, gebėjimus ir talentus, mokosi“, – kalbėjo vicemerė. Ji linkėjo vaikams gražių, saugių, kupinų naujų įspūdžių ir draugystės vasaros atostogų bei nuo veido niekada neišnykstančios šypsenos. Vicemerė taip pat pranešė puikią žinią vyresnėliams: geriausiems Vilniaus rajono abiturientams Savivaldybė padovanojo ypatingą edukacinę-pažintinę dovaną – kelionę į stebuklingojo Čenstakavos (Lenkija) Dievo Motinos paveikslo karūnavimo iškilmes.

Nešini dovanų ir linkėjimų į šventę taip pat atvyko: Šumsko Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Jan Černiavski, Seimo narys Česlav Olševski, Tarybos narys Stanislav Zajankovski, administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Kalvelių seniūnė Kristina Gerasimovič, Lavoriškių seniūnas Mark Pilat ir kiti svečiai.

Nuotr. vrsa.lt

Sekmadienį Šeimos šventę minėjo Medininkai. Šventės metu iškilmingose šv. Mišiose kolektyvine malda ne tik melstasi už visas šeimas, bet ir sveikatos ir Dievo palaimos linkėta 45-ąsias įšventinimo į kunigus metines minėjusiam Medininkų Švč. Trejybės ir šv. Kazimiero parapijos kunigui tėvui Andrzejui Cyranskiui. Renginiui persikėlus ant vejos šalia bažnyčios, susirinkusieji turėjo galimybę išbandyti įvairias atrakcijas: šokius, fitneso ir kitus sportinius užsiėmimus, piešimą ant veido, šokinėjimą ant batutų, stebėti kinologo parodomąją programą bei pasistiprinti lauko virtuvėje. Taip pat kiekvienas galėjo išbandyti savo jėgas ką tik pašventintoje naujoje lauko treniruoklių aikštelėje, kurios įrengimu pasirūpino Medininkų bendruomenė.

Šventėje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst išreiškė susižavėjimą Medininkais, čia puoselėjamomis šeimos vertybėmis, tradicijomis, šeimyninių saitų stiprinimu ir gyventojų entuziazmu. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga merė dalindama visiems vaikams saldžias dovanas linkėjo pasakiškos, spalvingos ir žaismingos vaikystės, o taip pat išlikti budriems ir saugoti save prasidėjusių saulėtų atostogų metu.

Nuotr. Viktor Jusel

Shadow up