kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame prisijungti prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirto nacionalinio projekto „Dovana Lietuvai“

Lietuvos Respublikos vyriausybės kanceliarija įgyvendina Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą nacionalinį projektą „Dovana Lietuvai“ bei kviečia įsitraukti į savanoriškas ir visuomenines veiklas, parodant didelį mūsų šalies turtą – aktyvius ir atsakingus piliečius.


„Dovana Lietuvai“ – tai geri darbai, kurie kuria gražesnę, artimesnę ir stipresnę valstybę. Projekte dalyvauti kviečiamos nevyriausybinės organizacijos, švietimo įstaigos, bendruomenės ir kitos organizacijos, turinčios ir galinčios pasidalinti puikiomis idėjomis kaip inicijuoti gerus darbus, didinančius pilietiškumą, bendruomeniškumą ir socialinę atsakomybę. Savo bendruomenių dovanas Lietuvai registruokite internetinėje svetainėje www.dovanalietuvai.lt, kurioje jau dabar galima rasti puikių pilietiškų iniciatyvų.

Projektas vyks 2017-2018 metų laikotarpyje, o pirmas jo etapas prasidės jau š. m. gegužės 22-27 dienomis, Europoje plačiai minint Kaimynų dieną (gegužės 27 d.).

Projekto organizatoriai registruoti dovanas kviečia šešiose kategorijose:

– Gražink (gyvenamosios aplinkos puoselėjimas bei tvarkymas);
– Padėk (pagalba socialiai jautriausioms visuomenės grupėms);
– Pažink (kelionės bei žygiai po Lietuvos istorines ir kultūrines vietas);
– Programuok (informacinių technologijų pagrindų mokymasis);
– Saugok (korupcijos prevencijos, paveldo apsaugos ar krašto apsaugos skatinimas);
– Švęsk (visuomeninių renginių, švenčių, iškylų organizavimas).

Vilniaus rajono savivaldybė š. m. gegužės 22-27 d. kviečia nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių atstovus registruoti puikias idėjas, gerus darbus ar renginius ir tokiu būdu išreikšti pilietiškumą ir visiems kartu padovanoti gerą darbą savo šaliai.

Svarbiausias Šimtmečio herojus – kuriantis, aktyvus pilietis. Artėjančio atkurtos valstybės jubiliejaus proga, kviečiame visus tapti herojais įsijungiant į aktyvių ir atsakingų piliečių gretas.

 

Shadow up