kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje lankėsi svečiai iš Lomžos

Gegužės 10 d. įvyko Vilniaus rajono savivaldybės vadovybės susitikimas su svečiais iš Lomžos (Lenkija). Merė Marija Rekst ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut susitiko su Lomžos valstybinės aukštosios informatikos ir verslo mokyklos rektoriumi dr. Dariušu Suroviku ir kun. dr. Valdemaru Sviątkovskiu.


Susitikimo metu svečiai pristatė jų atstovaujamos aukštosios mokyklos veiklos prioritetus, pagrindinius uždavinius ir jų sėkmingą įgyvendinimą. Naujos idėjos ir galimybės skatina įstaigą ir toliau plėsti savo veiklą. 2016 metais Perspektyvių aukštųjų mokyklų reitinge institucija užėmė 5 vietą tarp visų Lenkijos valstybinių aukštųjų profesinių mokyklų. Šiandien mokykla siūlo net 12 studijų krypčių administravimo, vadybos, informatikos, anglų filologijos, maisto technologijos bei sveikatos priežiūros srityse. Baigus studijas, jaunimui atsiveria plačios tiek šalies, tiek tarptautinio lygio darbo rinkos galimybės.

Pasisemti naujų žinių ir įgyti išsilavinimą Lomžos valstybinėje aukštojoje informatikos ir verslo mokykloje jau ne vienerius metus pasirenka jaunimas iš Vilniaus krašto. Merė Marija Rekst dėkojo svečiams už rūpinimąsi Vilniaus rajono jaunuomenės mokslu, motyvaciją ir puikias tobulėjimo sąlygas. Toliau susitikime aptartos Savivaldybės ir šios edukacinės institucijos abipusiškai naudingo bendradarbiavimo gairės.

Po susitikimo su Mere, su išsamia prezentacija ir kvietimu pasirinkti studijas būtent šioje mokykloje svečiai iškeliavo aplankyti Paberžės šv. Stanislavo Kostkos, Nemenčinės Konstanto Parčevskio, Avižienių ir Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijų dvyliktokų.

Vaisingas Vilniaus ir Lomžos kraštų bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2011 m., kai Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič ir Lomžos miesto prezidentas Leon Černiavski pasirašė trišalę bendradarbiavimo sutartį, kuria sutarė plėtoti bendradarbiavimą keičiantis ir dalijantis patirtimi švietimo, kultūros, prekybos, sveikatos apsaugos, mokslo, sporto ir turizmo srityse. Būtent iš Lomžos žemės, Novi Skaržino vietovės yra kilęs Vilniaus krašto patriarchas, kunigas prelatas Juzef Obrembski.

Daugiau informacijos apie Lomžos valstybinę aukštąją informatikos ir verslo mokyklą lenkų ir anglų kalbomis galima rasti čia.

Shadow up