kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Darbelių paroda „Gamtos atgimimas“

Kaip byloja tradicijos, Vilniaus krašto gyventojai visada noriai ruošdavosi švęsti Šv. Velykas: kepdavo pyragus, margindavo kiaušinius, puošdavo namus. Būtent šiųmetė pavasariškai velykinė paroda „Gamtos atgimimas“ papuošė Marijampolio seniūnijos interjerą ir paskleidė šventinę Velykų nuotaiką.


Darbelius parodai paruošė Marijampolio vaikų lopšelio darželio auklėtiniai su auklėtojom Veslava, Oksana, Snežana, Galina, Renata, Svetlana ir pradinės mokyklos, sumaniai vadovaujamos pedagogių Stanislavos Skaržinskos ir Elvyros Šyško. Eksponatai labai spalvingi, juose taikliai  sujungti įvairiaspalviai bundančios gamtos motyvai, įdomiai atrodo pavasarinės dekoracijos su Jėzaus Kristaus Prisikėlimo Šventės idėja.

Na, o seniūnija – tai puiki vieta parodai. Juk kasdien joje apsilanko nemažai interesantų, kurie ne tik turės galimybę sutvarkyti savo reikalus, bet ir pasižvalgyti po parodą. Paroda tęsis visą balandį.

Noriu padėkoti parodos dalyviams moksleiviams, darželinukams ir jų pedagogams už bendradarbiavimą su Marijampolio kultūros centru ir palinkėti ateityje naujų minčių ir projektų.

Teresa Skočik

Shadow up