kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės administracijos darbuotojai prisidėjo prie kilnios akcijos „Nesu abejingas“

Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje šiandien netrūko džiugios ir pakilios nuotaikos. Vilniaus rajono savivaldybės vadovybė bei administracijos darbuotojai dalyvavo Vaikų teisių apsaugos skyriaus surengtoje gerumo akcijoje „Nesu abejingas“, skirtoje pasidalinti gerumu su 3-8 metų vaikais, kurie globojami šeimose ar gyvena socialinės rizikos bei nepasiturinčiose šeimose.


Nuoširdžių vaikų šypsenų nepritrukusiame renginyje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst dėkojo akcijos organizatoriams, rėmėjams ir dalyviams už geranoriškumą ir keliamas teigiamas emocijas. Merė džiaugėsi, kad Savivaldybėje lankosi tiek daug besišypsančių vaikų iš viso Vilniaus rajono. „Dėkoju vaikams, kad papuošė Savivaldybės patalpas savo gražiais ir tiek daug spalvų kupinais darbeliais. Jie džiugina visų darbuotojų ir Savivaldybės lankytojų akį“, – vaikams dėkojo merė.

Surengtoje šventėje dalyvavo ir visuomet sutinkantys padėti Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centras bei VšĮ Vaikų ir paauglių socialinis centras. VšĮ Vaikų ir paauglių socialinio centro vaikai linksmino susirinkusius svečius, surengė koncertą, smagią loteriją, piešimo bei žaidimų kampelius.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkojo Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst už finansinę paramą, administracijos skyrių darbuotojams už ypatingo šventinio stalo paruošimą bei rėmėjams UAB „Vilnika“ ir UAB „AB MEDICAL“ už vaikams skirtas dovanas – LEGO konstruktorius, dėliones bei saldžias ir taip vaikų mėgiamas vaišes.

Parodos „Velykų džiaugsmas mažojoje širdelėje“ dalyviai už sumanumą, išradingumą ir aktyvų dalyvavimą parodoje gavo padėkos diplomus, rėmėjų dovanelės bei balionų.

Pasak Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistės Danutos Beresniovos pagrindinė akcijos bei parodos mintis buvo pasidalinti gerumu ir šiluma, pasveikinti vieni kitus su gražiausia atbundančio pavasario švente – Šv. Velykomis, suteikti vaikams taip trokštamo dėmesio.

Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybės I-ame aukšte nuo balandžio 12 iki balandžio 30 dienos veiks Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus organizuota Velykinė vaikų rankdarbių paroda „Velykų džiaugsmas mažojoje širdelėje“. Šios parodos autoriai – 3-8 metų vaikai, globojami šeimose ar gyvenantys socialinės rizikos bei nepasiturinčiose šeimose.


Shadow up