kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lavoriškių lopšelis-darželis šventė savo gimtadienį

10 metų praėjo nuo tos dienos, kai pirmą kartą Lavoriškių lopšelio-darželio slenkstį peržengė mažieji ugdytiniai. Savo veiklos jubiliejaus proga, vasario 14 dieną, darželio bendruomenė surengė smagią šventę, kurios nepraleido mažųjų artimieji ir svečiai.


Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu lopšelio-darželio bendruomenę pasveikino vicemerė Teresa Demeško. „Per pastaruosius 10 metų darbščiai ir draugiškai vykdėte savo pareigą, užtikrinant spalvingą vaikystę, atrandant naujus talentus, puoselėjant pagarbą tradicijoms ir vieningai įveikiant iššūkius“, – įstaigos veiklą gyrė vicemerė. Ji padėkojo tėveliams už pasitikėjimą, o pedagogams už aktyvų ir kūrybingą darbą. Linkėdama tolesnės prasmingos ugdymo veiklos vicemerė įteikė Savivaldybės dovaną – 300 eurų lopšelio-darželio reikmėms.

Dešimtmečio proga Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič padėkos raštais apdovanojo lopšelio-darželio direktorę Renatą Barusevič ir darbuotojus.

Įstaigos bendruomenę pasveikinti taip pat atvyko Švietimo skyriaus vyr. specialistė Alicija Balcevič, Lavoriškių seniūnas Mark Pilat, kultūros centro administratorė Aleksandra Olševska, Slabados kaimo bendruomenės narys, astronomas Henrik Selevič. Saldžias dovanas ir linkėjimus nuo Seimo nario Česlavo Olševskio perdavė jo sekretorė-padėjėja Alina Tunkevič.

Šventinę programą lydėjo vaikų šokiai, dainos ir eilėraščiai. Tikrą gimtadienio atmosferą sukūrė didelis gimtadienio tortas, balionai ir fejerverkai.

2006 metais Vilniaus rajono savivaldybės ir asociacijos „Lenkų bendrija“ (lenk. Stowarzyszenie „Wspólnota Polska“) pastangomis Lavoriškėse įsikūrė modernus vaikų lopšelis-darželis. Šiuo metu įstaigoje veikia 3 grupės: ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo. Iš viso darželį lanko 52 vaikai. Pagrindinis įstaigos veiklos tikslas yra kurti saugią edukacinę aplinką, kurioje kiekvienas vaikas galėtų individualiai tobulinti savo gebėjimus, įgytų pasitikėjimą savimi, jaustųsi orus, saugus, mylimas ir gerbiamas.

Shadow up