kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Romantiška Valentino dienos šventė Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre

Šv. Valentino diena – tai gėrio, šypsenų, meilės laiškų, širdelių ir romantiškų dovanėlių diena. Tai puiki proga dar kartelį pasakyti savo antrajai pusei: „Aš tave myliu“.


Vasario 10 dieną Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre taip pat vyravo romantiška atmosfera. Nuostabūs saksofono garsai, švieselių žaidimas, daugybė raudonų balionų ir širdučių – taip buvo pasitikti vakaronės svečiai. Į šventę atvyko ne tik Rudaminos, bet ir kitų vietovių gyventojai. Renginio vedėjai Daniel Karpovič ir Viačeslav Skačkov žiūrovams papasakojo apie šios šventės prasmę ir jos ištakas, kvietė visus dalyvauti linksmuose konkursuose. Drąsiausi vyrai turėjo surinkti merginų bučinius, vikriausios moterys gamino atvirukus savo mylimiesiems. Buvo išrinkta vakaro nuostabiausioji pora, kuri pradėjo diskoteką savo užvedančiu šokiu. Konkursų nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais širdelės formos meduoliais. Susirinkusieji turėjo galimybę mėgautis Elžbetos Oleškevič dainavimu, ji 2014 metais buvo konkurso „Vilniaus krašto talentai“ nugalėtoja. Šokių grupė „Gangstar squad“, kuri užėmė Grand Prix vietą festivalyje „Gyvenk šokiu“ visus šokdino savo ritmingu pasirodymu. Visiems patiko magiški triukai su balandžiais, akrobatika ir  kiti pasirodymai. Visi norintieji galėjo įsiamžinti romantiškai įrengtame kampelyje su balionais ir raudonais akcentais. Salėje buvo daug gyvos muzikos, linksmų šokių, dainavimo ir svarbiausia, buvo daug geros nuotaikos.

Po vakaronės svečiai nuoširdžiai dėkojo renginio organizatoriams už nuostabiai praleistą laiką. Tuo tarpu Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro darbuotojai kartu su direktore dėkojo visiems, kurie padėjo organizuoti šią šventę, gėlių salonui „Inesa“, kuris taip nuostabiai papuošė visą centrą.

Elena Radevič
Nuotr. Edvard Stankevič

Shadow up