kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas

2017 m. sausio 20 d. Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje į 55-osios chemijos olimpiados II (rajoninį) etapą susirinko 40 gabiausių, chemijos dalyku besidominčių, mokinių iš įvairių Vilniaus r. gimnazijų ir pagrindinių mokyklų.


Olimpiadą pradėjo gimnazijos lietuvių liaudies vokalinio ansamblio „Svaja“ pasirodymas.  Dalyvius ir mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė Kristina Bajevienė ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova. Po gražių palinkėjimų gerai nusiteikę mokiniai atliko olimpiados užduotis.

Kol mokiniai buvo užsiėmę, atvykusiems mokytojams vyko praktiniai užsiėmimai su kompiuterine laboratorija Enstein Tablet. Jos pagalba mokytojai matavo temperatūros pokyčius, pH, širdies ritmą ir kt. duomenis. Jiems padėjo Vitalija Arlauskienė iš UAB „Mokslo technologijos“, Audronė Vaitkevičienė, chemijos mokytoja metodininkė, Alma Narbuntienė, biologijos vyresnioji mokytoja. Vėliau mokytojos Audronė Vaitkevičienė ir Alma Narbuntienė pristatė 3D technologijų taikymo chemijos ir biologijos pamokose galimybes. Mokytojai praktiškai galėjo susipažinti su 3D objektų rinkinių chemijai ir biologijai temomis ir taikymu pamokose. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova pristatė Brandos darbo rašymo tvarką ir svarbius duomenis. Rajono chemijos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė, Pagirių gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė kalbėjo apie gabių mokinių ugdymo svarbą ir būdus. Mokytojai veiklas baigė gimnazijos aktų salėje, stebėdami mokinių šešėlių teatro spektaklį, sukurtą dalyvaujant jaunimo mainų projekte „Įkvėpk ir juokis linksmai“ (vadovė Daiva Petkauskienė, geografijos vyresnioji mokytoja).

Rajono chemijos mokytojai neformalioje aplinkoje turėjo galimybę dalytis gerąja darbo patirtimi, susipažinti su naujomis technologijomis ir jų naudojimu pamokose, o olimpiados dalyviai – pasitikrinti savo chemijos žinias.


Audronė Vaitkevičienė,
Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio
Algirdo gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė

Shadow up