kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinę žmonių su negalia dieną minėjo ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras

Gruodžio 6 dieną Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai minėjo tarptautinę žmonių su negalia dieną.


Kaip ir kasmet, gausus, 50 asmenų būrys šią dieną pramogauti vyko į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“. Lydimi socialinių darbuotojų ir savanorių Nemenčinės dienos užimtumo centro lankytojai žaidė boulingą, žiūrėjo filmą kino teatre, o išalkus smaguriavo picomis.

Pasak Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorės Jadvygos Ingelevič, tokios išvykos labai džiugina lankytojus. „Mes, centre dirbantys ir savanoriaujantys, norime, kad mūsų centro lankytojai šią dieną paminėtų ypatingai, todėl jau tapo tradicija, kad gruodžio pradžioje šią šventę minime išėję į „plačią visuomenę“, taip skleisdami žinią apie mūsų stiprybę ir gyvybės džiaugsmą, o sveiki žmonės įgyja supratingumo ir atjautos“, – teigė centro direktorė.

Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu neįgaliųjų pasveikinti atvyko bei lauktuvių įteikė Savivaldybės tarybos narė Teresa Demeško ir tarybos sekretorė Elžbieta Jablonska.

Tarybos narė Teresa Demeško užtikrino, jog Vilniaus rajonas visada globos ir rūpinsis negalią turinčiais žmonėmis ir stengsis sudaryti kuo palankesnes sąlygas šiems žmonėms gyventi Vilniaus rajone. To įrodymas – neseniai Vilniaus rajono savivaldybės įsigytas ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrui perduotas naudotis specialus, žmonėms su negalia pritaikytas autobusiukas.

 

Nuotr. Teresa Vorobiej

Shadow up