kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgalieji aktyviai atsisveikino su vasara ir pasitiko rudenį

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro lankytojai įspūdingai atsisveikino su vasara.


 

Rugpjūčio 30 d. centre lankėsi svečiai iš Naujoje Vilnioje įsikūrusio centro „Mes esame“. Svečiai apžiūrėjo neįgaliųjų rankomis padarytus darbelius, susipažino su centro vykdoma veikla, pasidalijo savo patirtimi. Centro lankytojų parodytą koncertą svečiai sutiko labai šiltai.

 

Vasaros paskutinę dieną Vilniuje vyko Sostinės dienos, o  Katedros aikštėje vyko respublikinė neįgaliųjų darbų paroda - mugė „Tau, Vilniau“. Šventėje dalyvauja daug neįgaliųjų organizacijų, nes tai yra puiki proga pademonstruoti savo gebėjimus scenoje, savo rankomis pagamintus darbelius, tiesiog pabendrauti. Tradiciškai šventėje dalyvavo ir Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras. Centro neįgalieji apžiūrėjo kitų dalyvių darbelius, klausėsi koncerto. Šventėje buvo galima sutikti vilniečių, miesto svečių, Seimo narių, pabendrauti su socialinės apsaugos ir darbo ministru D. Jankausku.

 

Rugsėjo 4 dieną Nemenčinės neįgaliųjų centre lankėsi svečiai iš Lenkijos neįgaliųjų organizacijos „Pogoda“. Svečiai pristatė koncertinę programą, papasakojo apie savo centre vykdomą veiklą. Nemenčinės neįgalieji taip pat pademonstravo savo sceninius gebėjimus. Gausi svečių grupė susibičiuliavo su centro neįgaliaisiais, dalijosi savo įspūdžiais, o tolimesnis bendravimas ir pažintys tęsėsi diskotekoje.

Shadow up