kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos mokiniai tiesia tolerancijos tiltą

Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos III – IV klasių mokiniai minėdami Tarptautinę Tolerancijos dieną dalyvavo šalies teorinėje – praktinėje konferencijoje „Tieskime tiltus“, kuri vyko Vilniaus m. Šviesos pradinėje mokykloje.


III – ios klasės mokiniai pristatė stendinį pranešimą „Draugystės tiltas“, kuriame kalbėjo apie draugystės ir pagalbos draugui būdus. Tiesdami įvairius tiltus, mokiniai prisiminė matytus filmukus bei skaitytas pasakas, pavyzdžiui, tarp didelio ir mažo, matytą animacinį filmuką „Liolekas ir Bolekas“, tarp seno ir jauno – pasaką „Ropė“, tarp sesers ir brolio – pasaką „Sniego karalienė“, tarp mergaitės ir berniuko – lietuvių liaudies pasaką „Elenytė ir Joniukas“. IV – os klasės mokiniai paruošė mini vaidinimą „Tiltas į ateitį“, kuriame pristatė, kokiu žmogumi nori užaugti – tolerantišku ir empatišku.

Mokykloje be patyčių mums svarbiausia džiaugtis kiekviena diena ir augti laimingais bei dorais piliečiais. Sėkmingai užsiregistravome ir dalyvavome e-pamokos „Patyčioms – NeLike“ tiesioginėje trasliacijoje, kurią parengė „Omnitel“ atstovas Rimvydas Jurkuvėnas.

Motyvacinis Nick Vuycic pranešimas „Kaip gyventi be ribų, net jei galvoji, kad turi įvairiausių apribojimų?“ įkvėpė mokinius ir iki šiol padeda džiaugtis kiekviena akimirka. Auksinė taisyklė tampa kertiniu akmeniu, kuriant laimingą ateitį, todėl mokiniai skatinami tolerantiškai ir empatiškai bendrauti su bendraamžiais.


Vilniaus r. Buivydiškių pradinės mokyklos mokytojos
 Marytė Sumbarienė ir Jūratė Masiulienė

Shadow up