kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Suaugusiųjų mokymosi savaitė Vilniaus rajone

Suaugusiųjų mokymosi savaitės minėjimas Kyviškių pagrindinėje mokykloje

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos 2016 metų lapkričio 14-20 d. inicijuojamoje suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi spalvos“ rėmuose Vilniaus r. Kyviškių pagrindinėje mokykloje vyko paskaita tėvams tema „Neapykantos kalba, diskriminacija ir kitos grėsmės“, kurią pravedė Europos žmogaus teisių fondo specialistės – advokato padėjėja Evelina Baliko bei fondo direktoriaus pavaduotoja Kristina Voiciukevič.

Paskaitos metu tėvai turėjo galimybę sužinoti apie neapykantos kalbą elektroninėje ir viešojoje erdvėje, apie diskriminacijos pavyzdžius  įsidarbinimo bei darbo metu, taip pat apie tais klausimais iškeltas bylas ir gręsiančias nuobaudas tiek suaugusiems, tiek nepilnamečiams ir jų tėvams.

Susitikimą su tėvais tęsė mokyklos logopedė Liucija Podvorska, kurį pasakojo tėvams apie logopedinių užsiėmimų naudą, ankstyvos pagalbos vaikui svarbą bei pateikė pratimų pavyzdžius, kuriuos tėvai gali atlikti su savo vaikais namuose.

Suaugusiųjų švietimo dieną mūsų mokykloje taip pat vyko atvira diskusija, kurios metu buvo paliesti aktualiausi ir tėvams labiausiai rūpimi klausimai į kuriuos nuosekliai atsakė mokyklos direktorė Janina Soltanovičienė. Susirinkimą vainikavo direktorės įteiktos padėkos tėvams už nuoseklų ir vaisingą bendradarbiavimą su mokykla.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Katažina Macuk

 

 

Shadow up