kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Muzikos ir draugystės stebuklas Riešės vaikų darželyje

Kaip ir kiekvienais metais artinasi laikas, kai maži ir dideli viltingai ima laukti kažko ypatingo, gero ir nuostabaus. Ir nieko keisto, juk iš lėto artinasi didžiosios šventės – šv. Kalėdos. Tačiau pasirodo, kad svarbiausia – įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose, ir tai daryti kiekviena proga. Šią išmintingą tiesą perteikti vaikams nusprendė Lietuvos edukologijos universiteto Muzikos katedros studentai, savo muzikiniais edukaciniais projektais kasmet pradžiuginantys Riešės vaikų darželio auklėtinius.


Šįkart lapkričio 18 d. būsimieji muzikos mokytojai pristatė muzikinį spektaklį „Geltonų plytų kelias“, pastatytą pagal F. Baumo „Ozo šalies burtininkas“. Darželyje lankėsi muzikos pedagogikos III kurso studentės – Augustė Bugaitė, Viktorija Bagdonavičiūtė, Deimantė Mačiukaitė, Ieva Murelytė, Monika Jodko, Viktorija Rėklaitytė, Daiva Stankevičiūtė, Justė Šalnaitė, Rugilė Tiškutė, fonogramas kūrė Justina Lukaševič ir Faustas Venckus.

Šio muzikinio edukacinio projekto įgyvendinimą Riešės darželyje inicijavo ir koordinavo dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.

Mažuosius klausytojus užbūrė ne tik smagi muzika bei intriguojanti istorija, bet ir įtikinanti studentų vaidyba, puošnūs kostiumai ir jaunatviškas nuoširdumas. O būsimieji muzikos pedagogai džiaugėsi suradę tokius dėmesingus ir kiekvieną garsą ir žodį gaudančius žiūrovus.

Po renginio darželyje ne tik vaišinosi aromatinga arbata, bet ir negailėjo vieni kitiems šiltų žodžių.

Minutės kartu ištirpo kaip pirmoji snaigė, tačiau džiugesys, pripildęs vaikų ir jaunuolių širdis išliks ilgam. Bendravimo stebuklas ir draugystė nepavaldūs laikui!

dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio vyr. meninio ugdymo pedagogė ir
 LEU Muzikos katedros dėstytoja

Shadow up