kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Švietimo įstaigos kviečiamos dalyvauti „wefie“ nuotraukos konkurse „Mes matomi – mes saugūs“

Siekiant atkreipti vaikų ir jaunimo dėmesį į eismo įvykius, kilusius tamsiu paros metu dėl pėsčiųjų kaltės, o taip pat skatinti atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų nešiojimą, skelbiamas geriausios eismo saugumo tematika sukurtos „wefie“ (grupinukės) nuotraukos konkursas „Mes matomi – mes saugūs“. Konkurse kviečiami dalyvauti Vilniaus rajono švietimo įstaigų 5 – 12 klasių mokiniai.


„Wefie“ – tai nuotrauka, kurioje nusifotografuoja ne vienas asmuo, o grupė žmonių. Tai gali būti Jūsų bendraminčiai, kolegos, klasė ar net visa mokyklos bendruomenė. Svarbiausiu nuotraukos akcentu turi būti atšvaitas ir jo nešiojimo tamsiu paros metu būtinybė. Šiais moderniais, kūrybiniais ir jaunimui priimtinais metodais tikimasi atkreipti dėmesį į aktualią eismo saugumo problemą bei formuoti neigiamą požiūrį į daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Kiekviena mokykla ar komanda, norinti dalyvauti konkurse, turi užpildytą paraišką pristatyti į Vilniaus rajono policijos komisariatą arba išsiųsti el. paštu violeta.kaminskiene@policija.lt ne vėliau kaip iki 2016 m. gruodžio 2 d. Tuo tarpu „wefie“ nuotraukos iki 2016 m. gruodžio 12 d. laukiamos el. paštu violeta.kaminskiene@policija.lt arba  Vilniaus rajono policijos komisariate, adresu H. Manto g. 4, Vilnius (kab. Nr. 221).

„Mes matomi – mes saugūs“ konkurso metu bus atrinktos trys geriausios „wefie“ nuotraukos, kurių autoriai 2016 m. gruodžio 16 d. Vilniaus rajono policijos komisariate vyksiančioje iškilmingoje ceremonijoje bus apdovanoti prizais.

Konkursą organizuoja Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato 1-asis veiklos skyrius, bendradarbiaudamas su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi.

Paraiška

Konkurso nuostatai

Shadow up