kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Anglų kalbos pamokose lankėsi viešnia iš JAV

Lapkričio 9 d. Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos anglų kalbos pamokose lankėsi neįprasta viešnia – dėstytoja iš JAV Allison Germain. Ji dalyvavo G3 kl. mokinių surengtuose debatuose apie gyvenimą ir mokymąsi užsienyje, kalbėjo apie ateities planus, gyvenimą Lietuvoje.


Viešnia stebėjosi, jog mūsų moksleiviai geba laisvai bendrauti net keliomis kalbomis (lenkų, rusų, lietuvių, anglų bei kt.). Amerikietė konsultavo G4 kl. gimnazistus, kurie ruošėsi debatams apie globalizaciją. Dalyvaudama 5b kl. pamokoje, Allison mielai bendravo su mokiniais apie šeimos narius, pomėgius, naminius gyvunėlius. Penktokės Agata Pšychodska ir Olivija Voinič prasitarė, kad labai jaudinosi prieš pokalbį su amerikiete, bet dėstytoja Allison pasirodė labai draugiška ir miela. Viešniai iš už Atlanto mokiniai padovanojo savo piešinius su padėkos žodžiais.

Ryšiai su amerikiete buvo užmegzti lapkričio 3 d., K. Parčevskio gimnazijoje vykusioje konferencijoje „Efektyvi klasė“, į kurią Allison Germain atvyko kartu su JAV ambasados atstovėmis.

Inesa Rusecka
Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos
  
anglų kalbos mokytoja metodininkė

Shadow up