kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

IV-ojo lenkų liaudies šokių turnyro „Vilniaus krašto verba“ atgarsiai

Lapkričio 5-ą dieną Lenkų kultūros namuose vyko IV-asis lenkų liaudies šokių turnyras „Vilniaus krašto verba“, kurį kaip ir kasmet organizavo Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras kartu su Lenkų kultūros namais.


 

Šokių konkursas tradiciškai prasidėjo bendru dalyvių polonezu, po kurio tęsėsi įnirtinga bei nuožmi kova dėl geriausių šokėjų titulo.

Šiais metais lenkų liaudies šokių turnyre dalyvavo 89 jaunuolių poros iš: dainų ir šokių meno ansamblio „Wilia“, liaudies šokio ansamblio „Jutrzenka“, dainų ir šokių ansamblio „Świtezianka“, lenkų liaudies dainų ir šokių ansamblio „Wilenka“, šokių ansamblio „Przyjaźń“, Visalaukių mokyklos-daugiafunkcio centro šokių ansamblio bei liaudies šokių ansamblio „Perła“. Jaunieji šokėjai varžėsi trijose amžiaus kategorijose: I-oji amžiaus kategorija – 7-9 m., II-oji – 10-12 m., III-oji – 13-15 m.

Talentingi dalyviai savo pasirodymais komisiją ir svečius džiugino gražiausiais lenkų šokiais – polka, krakoviaku ir obereku.

IV-asis lenkų liaudies šokių turnyras „Vilniaus krašto verba“ nugalėtojais tapo:

I amžiaus kategorija:

I vieta – Andrzej Gedris ir Agneta Šilingaitė („Perła“);

II vieta Tomaš Andruškevič ir Marta Katažina Vierbel („Świtezianka“);

III vieta – David Jackevič ir Iveta Malinovska („ Perła“);

IV vieta – Daniel Volkov ir Milana Kižejonok („Wilia“);

V vieta – Aleksandr Bekionis ir Magdalena Kolesnik („Perła“);

VI vieta – Emil Hasanov ir Gabriela Rusakievič („Świtezianka“).

 

II amžiaus kategorija:

I vieta – Jakub Gedris ir Marta Pesliak;

II vieta – Edvin Choroševič ir Izabela Byček („Jutrzenka“);

III vieta – Ernest Gasinski ir Beata Šileikaitė (Visalaukių mokykla-daugiafunkcis centras);

IV vieta – Mariuš Milgevičius ir Gabriela Mazur („Świtezianka“);

V vieta – Edvin Gunevič ir Karina Muravska („Perła“);

VI vieta – Rajmond Janonis ir Justina Jančevska („Wilenka“);

VII vieta – Markus Aleksiuk ir Beata Lonska („Wilia“).

 

III amžiaus kategorija:

I vieta – David Adam Pavliun ir Justina Kackievič („Perła“);

II vieta – Ernestas Gulbickis ir Raminta Tomaševič („Perła“);

III vieta - Rafal Adamovič ir Emilija Bovševič („Perła“);

IV vieta – Ernest Rimkevičius ir Milita Fronska („Perła“);

V vieta – Damian Chmielevski ir Greta Bagdevičiūtė („Wilia“);

VI vieta – Rafal Rukovič ir Kamila Radzievič („Wilia“ ir „Świtezianka“).

Sveikiname visus dalyvius ir dėkojame už gražius bei profesionalius pasirodymus, o organizatoriams dėkojame už puikų renginį, kasmet suburianti tiek daug talentingo jaunimo. 


Nuotr. Dorota Skočik

Shadow up