kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atmintinės šilumos ir elektros energijos vartotojams

Kviečiame susipažinti su Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos parengtais informaciniais filmukais apie šilumos kainų ir tarifų nustatymą, šilumos apskaičiavimą ir paskirstymą, elektros energijos tiekėjo pasirinkimą bei ginčų tarp vartotojų ir tiekėjų nagrinėjimo tvarką.


Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, bendradarbiaudama su Energetikos ministerija, Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, Valstybine energetikos inspekcija, VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra, Vilniaus miesto savivaldybe ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ parengė 3 informacines video atmintines elektros ir šilumos energijos vartotojams bei daugiabučių namų gyventojams.

„Kasmet pastebime, jog vartotojų susidomėjimas energijos taupymo sprendimais auga, vartotojai tampa atsakingesni rinkdamiesi buitinius prietaisus, analizuodami sąskaitas už šilumos energiją, tačiau teorinių ir praktinių žinių vis dar trūksta. Nevykdomos tęstinės vartotojų švietimo programos, informacijos yra daug, tačiau ji nesusisteminta. Todėl, rengdami video atmintines vartotojams, siekėme supažindinti vartotojus su pagrindinėmis jų teisės, pasidalinti praktiniais patarimais, atsakyti į dažniausiai energetikos ir daugiabučių namų administravimo srityje kylančius klausimus.“ – patirtimi dalijasi Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armanavičienė.

Projekto „Vartotojų ir verslo švietimas – raktas į efektyvų elektros ir šilumos energijos vartojimą“ informaciniai filmukai:

Daugiau informacijos:www.vartotojuteises.lt

Shadow up