kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Medininkuose praūžė Derliaus šventė

Sekmadienį, rugsėjo 18 dieną, Medininkų seniūnijos gyventojai ir svečiai rinkosi į jau 12-ąjį kartą organizuotą Derliaus šventę.


Šventėje dalyvavo bei kartu su Medininkų bendruomene gausiu derliumi džiaugėsi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Vilniaus miesto tarybos narė Renata Cytacka, Medininkų seniūnijos seniūnė Renata Bogdanovič bei svečiai iš kitų seniūnijų.

Derliaus šventė tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis, kurios vyko Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje. Kunigai Piotr Strocen ir Andrzej Cyranski kartu su visa bendruomene ir svečiais dėkojo Dievui ir Medininkų krašto ūkininkams už surinktą derlių.

Po mišių šventės organizatoriai visus susirinkusius kvietė į Medininkų pilies teritoriją, kur vyko koncertas, akis džiugino išpuošti kiemeliai, viliojo Medininkų seniūnijos šeimininkių paruošti skanumynai. Čia taip pat buvo pasveikinti ir apdovanoti geriausi Medininkų ūkininkai – Božena Poteiko, Romuald Rakalovič, Ivan Veršalovič su sūnumi Voitechu, Mečislav Pozniak ir Artūras Tkačenko.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst kreipdamasi į susirinkusius Medininkų gyventojus džiaugėsi matydama darniai gyvenančią bendruomenę, kuri atrodo lyg didelė šeima. „Gyvenate apsupti nuostabios gamtos, čia visuomet vyrauja gera atmosfera, gyvena nuoširdūs bei darbštūs žmonės. Džiaugiuosi, kad norite kartu dėkoti Dievui, kartu švęsti šią dieną bei dalintis tuo, ką išauginote“, – sakė merė. Merė taip pat pastebėjo, jog kasmet Medininkuose atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių užsiimti žemdirbyste. „Noriu iš visos širdies padėkoti Jūsų tėvams, kurie įskiepijo Jums meilę žemei, kultūrai bei kalbai“, – dėkojo merė.


Nuotr. L24.lt

Shadow up