kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių gimnazijai – 50 metų

Šiltą rudens dieną gražiu 50-ies metų jubiliejumi bei pastato po renovacijos oficialiu atidarymu vakar džiaugėsi Avižienių gimnazijos bendruomenė bei gausiai susirinkę svečiai.


Šio gražaus jubiliejaus proga Avižienių gimnazijos bendruomenę atvyko pasveikinti būrys garbingų svečių – Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič kartu su pavaduotoja Sofija Ryžova ir Avižienių gimnaziją kuruojančiu vyr. specialistu Jaroslavu Suboč, Statybų skyriaus vedėjo pavaduotojas Michal Kunickis, taip pat gimnazijos draugai – svečiai iš Lenkijos, mokinių tėveliai, buvę pedagogai, kaimyninių mokyklų vadovai ir kt.

Avižienių gimnazijos direktorė Valerija Orševska sveikino visus atvykusius kartu pasidžiaugti naujai renovuotomis patalpomis bei brandžiu jubiliejumi, o gimnazijos moksleiviai ir mokytojai surengė svečiams gražų prisiminimų koncertą, kuriame netrūko gražiausių savo kūrybos dainų ir eilėraščių. „Šiandien galime pasidžiaugti, kad tapome stipresni, turtingesni, išmintingesni, pasirengę naujiems pokyčiams ir nebijantys iššūkių“, – džiaugėsi gimnazijos direktorė.

Naujas bei šviesias patalpas pašventino Vilniaus Šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) parapijos vikaras kunigas Marek Butkevič.

Vilniaus rajono savivaldybės merė džiaugėsi būdama kartu su visa gimnazijos bendruomene ir matydama, jog Vilniaus rajone yra dar viena moderni švietimo įstaiga, kuri mokiniams užtikrina kokybišką ugdymą. „Kiekvienos mokyklos istorija susideda iš mažesnių istorijų, kurias rašė ir rašo buvę ir esami mokiniai ir mokytojai, esantys savo mokyklos ir viso rajono ateities kūrėjais. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi Avižienių gimnazijos moksleivių pasiekimais, darbščiais ir savo darbą mylinčiais mokytojais. – Brangūs mokiniai, būkite smalsūs, nebijokite imtis naujų užduočių“, – kalbėjo merė linkėdama naujų polėkių ir kūrybinės sėkmės ugdant jaunąją kartą, kuriant savo ir rajono aplinką.

Vilniaus rajono savivaldybė 2014-2015 metais iš Europos struktūrinių fondų ir Vilniaus rajono Savivaldybės lėšų gimnazijos renovacijai skyrė 2,1 mln. eurų. 


Shadow up