kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono švietimo įstaigose – abiturientų išleistuvės

Vasarai įpusėjus šventiškai pasipuošę dvyliktokai kartu su šeima ir draugais paskutinį kartą skubo mokyklos link. Čia jų laukė viena gražiausių ir įsimintiniausių mokyklos švenčių – brandos atestatų įteikimo ceremonija.


Džiaugsmo, dėkingumo, pasiryžimo siekti užsibrėžtų tikslų, o taip pat ir išsiskyrimo ašarų netrūko visą ceremonijos vakarą. Mokyklų bei gimnazijų direktoriai ir mokytojai pasididžiuodami tarė paskutinius paraginimo žodžius, o abiturientai bei jų tėvai dėkojo už nuoširdžias, 12 metų trukusias pamokas, pamokymus, laiku ištiestą pagalbos ranką.

Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos brandos atestatus šiemet gavo 46 abiturientai. Šiais metais tai jubiliejinė – 60-oji laida paliekanti šios žinių kalvės mūrus. Abiturientų išleistuvių ceremonijoje sveikinimo žodį tariusi direktorė Žaneta Jankovska linkėjo abiturientams, kad pasirinktu teisingą kelią ir juo tvirtai eitų kas benutiktų.

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

Liepos 14 dieną vyko ir Avižienių gimnazijos abiturientų paskutinis susitikimas su mokytojais, klasės draugais bei visa įstaigos aplinka. Abiturientai dėkingi gimnazijos administracijai už nuolatinį rūpestį, gyvenimo pamokas bei įgytas žinias.

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

Iškilminga abiturientų išleistuvių šventė vyko ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje. Ceremonija tradiciškai prasidėjo bendra malda Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, kurios metu klebonas kun. Arūnas Kesilis abiturientams linkėjo Dievo malonės siekiant užsibrėžtų gyvenimo tikslų. Abiturientų išleistuvių ceremonija kaip ir kasmet vyko Miško estradoje visų abiturientų šeimos narių, draugų bei gimnazijos bendruomenės akivaizdoje. Šiemet Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnaziją baigė 43 jaunuoliai. Gimnazijos direktorius Tadeuš Grigorovič pirmiausia pasveikino šimtukininkus – Gabrielą Bartoševič, Rafalą Černiavskį, Barbarą Jacevič, Rajmondą Komarovskį, Edgarą Krivelį, Kariną Nersisian, Gretą Justiną Pavlun ir Maženą Regelską bei linkėjo visada būti drąsiems, nebijoti negandų, nepalūžti, išdidžiai siekti užsibrėžtų tikslų.

Nuotr. autorius Rišard Sudenis

Liepos 15 dieną brandos atestatus atsiėmė ir Mickūnų gimnazijos 59-osios laidos abiturientai. Gimnazijos direktorė Malgožata Radzievič didžiuodamasi abiturientų pasiekimais sveikino sėkmingai užbaigus bendrojo lavinimo programą ir gavus gerus įvertinimus. Mickūnų gimnazijos abiturientai – Evelina Grabovska ir Ernest Šostak – vieni tų, kurie iš užsienio (rusų) kalbos valstybinio brandos egzamino gavo didžiausius (100 balų) įvertinimus.

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

61-ąją abiturientų laidą palydėjo ir Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazija. Tą vakarą netrūko gražių dėkingumo ir pagarbos žodžių mokytojams. Gimnazijos direktorė Jolanta Driukienė įteikdama brandos atestatus linkėjo būti drąsiems ir vylėsi, kad įgytos žinios leis tvirtai ir sąmoningai žengti į savarankišką gyvenimą. 

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

Shadow up