kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lenkų liaudies šokių ansamblis „Zgoda“ – „Duokim garo“ finale!

Birželio 23 dieną, švenčiant Jonines, lenkų liaudies šokių ansamblis „Zgoda“ dalyvaus vienoje žinomiausių Lietuvos liaudies ansamblių ir kapelų talentų vakaronėje – „Duokim garo“ finale.


„Duokim garo“ varžytuvės ne tik parodo stipriausias ir kūrybingiausias Lietuvos kapelas, dainininkus ir muzikantus, bet ir lavina žiūrovo požiūrį į etninės kultūros reiškinius šiandien. Pabrėžiant Lietuvos etnografinių regionų istorinę reikšmę ir savitumo puoselėjimo svarbą, šį sezoną laida „Duokim garo“ kvietė pasigėrėti etniniais perliukais – muzikantais, dainininkais, šokėjais ir tiesiog talentingais žmonėmis iš Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos, Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos. Žiūrovus džiugino kiekvieno regiono įdomiausi žmonės ir tautodailininkai, pasakoriai bei iškilios asmenybės. O netikėtos užduotys ir linksmi konkursai laidos dalyvius įtraukė į azartišką kovą dėl žiūrovų balsų.

Džiugu, kad lenkų liaudies šokių ansamblis „Zgoda“ iš Rudaminos (vadovas Henrik Kasperovič), atstovaujantis tautines bendrijas, pelnė žiūrovų ir komisijos narių simpatijas bei pateko į „Duokim garo“ finalą!

Ansamblis „Zgoda“ skaičiuoja jau 28-tus kūrybinės veiklos metus ir nepaliauja džiuginti savo originalumu bei aukštu artistiškumo lygiu. Ansamblyje šoka, dainuoja ir groja virš šimto jaunų žmonių. Tai mokiniai, studentai bei įvairių specialybių atstovai. Per savo gyvavimo laiką ne vieną kartą koncertavo ir skynė laurus užsienyje: Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kroatijoje ar Makedonijoje.

Vilniaus rajono savivaldybė kviečia palaikyti lenkų liaudies šokių ansamblį „Zgoda“ laidos „Duokim garo!“ finale, kuris vyks birželio 23 dieną 21 val. per LRT televiziją (anksčiau laida buvo rodoma penktadieniais). Balsavimo numeris bus nurodytas laidos transliavimo metu.

Nuotrauka: M. Paluškevič

Shadow up