kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Bibliotekos atidarymas Mickūnų miestelyje

Šių metų birželio 14 d., antradienį, 12 val. įvyko Mickūnų bibliotekos, kuri įsikūrusi Mickūnų kultūros centro pastate (Vilniaus r., Mickūnų mstl., Mokyklos g. 6B), atidarymas. Šioje itin svarbioje Mickūnų bendruomenei šventėje dalyvavo nemažai svečių: Vilniaus rajono Centrinės Bibliotekos direktorius Miroslav Vojtiulevič kartu su Centrinės Bibliotekos atstovėmis, seniūnijos darbuotojos, Mickūnų gimnazijos direktorė Malgožata Radevič, gimnazijos mokytojai, seniūnijos gyventojai ir, žinoma, šventės gėlytės – vaikai.


Mickūnų bibliotekos darbuotoja Edita Suboč kartu su kultūros centro administratore Aliona Vengrovskaja šiltai bei su šypsena pasitiko kiekvieną, kas atvyko į atidarymo šventę. Bibliotekininkė Edita Suboč paruošė trumpą užsiėmimą, o vėliau ir viktoriną vaikams. Svečiai buvo simboliškai pavaišinti, viso renginio metu vyravo draugiška ir labai šilta atmosfera.

Mickūnų biblioteka siūlo nemažą įvairių sričių knygų pasirinkimą, klasiką lenkų, lietuvių ir užsienio kalbomis, taip pat yra gan didelis pasirinkimas knygų vaikams. Artimiausiu metu biblioteka bus papildyta naujomis knygomis, skaitytojai galės naudotis kompiuteriais ir nemokamu belaidžiu Wi-Fi  internetu. Bibliotekoje taip pat įrengtas kampelis vaikams, kur jie galės ne tik rinktis ir skaityti knygas, bet ir žaisti. Darbuotojai visada laukia ir yra pasiruošę priimti bei aptarnauti visus bibliotekos lankytojus nuo antradienio iki šeštadienio nuo 11.30 iki 18.00 val. (pietų pertrauka nuo 15.00 iki 15.30 val.).

Shadow up