kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Projektas „Atrask save“ – darbo rinkos galimybės jaunimui

Projektas „Atrask save“ Vilniaus rajone juda pilnu pajėgumu. Džiugu, kad jau 6 jaunuoliai sėkmingai įsidarbino ir dirbą darbą, kuris jiems atneša tam tikras pajamas.


Projekto metu, atsižvelgiant į kiekvieno jaunuolio poreikius, taikomos įvairios darbo su jaunimu formos: individualūs susitikimai ir darbas grupėje, neformaliojo ugdymo metodai, skatinantys motyvaciją dirbti/mokytis, pasitikėti savimi ir prisiimti atsakomybę. Darbo metu susidiriama su įvairiais asmenimis, kurie kartais nenori lankytis susitikimuose arba ignoruoja skambučius. Tačiau iš dalies viskas juda teisinga linkme, prie rezultatų prisideda ir seniūnijų darbuotojai. Iš viso identifikuota 14 jaunuolių, kurie atitinka projekto reikalavimus.

Projekto tikslas – individualiai kiekvienam nedirbančiam ir nesimokančiam 15-29 m. jaunam žmogui padėti atpažinti savo poreikius ir galimybes, siekti savirealizacijos tikslingai pasirenkant švietimo sritį/ įstaigą arba integruotis į darbo rinką.

Taigi, jeigu Tu esi jaunas asmuo nuo 15 iki 29 metų, niekur nesimokai, nedirbi, nesi registruotas darbo biržoje ir nori susirasti sau tinkamą veiklą (darbo vietą, mokymosi įstaigą arba savanorystės vietą) būtinai susisiek su vietos JGI koordinatoriumi:

Ernest Stelmach, tel. +37065588322, el.paštas: ernestas.stelmach@gmail.com

 

Shadow up