kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Į susitikimą su lygių galimybių kontroliere Vilniaus rajono savivaldybėje susirinko pusšimtis asmenų

Šiandien Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė. Klausytojams kontrolierė pristatė tarnybos veiklą, pateikė charakteringus diskriminacijos pavyzdžius.


Kontrolierę prieš renginį priėmė Vilniaus rajono merė Marija Rekst bei administracijos direktorė Liucina Kotlovska. Į mokymus-diskusiją susirinko Savivaldybės darbuotojai, seniūnai, socialinių ir švietimo įstaigų vadovai bei kiti asmenys, susidomėję Kontrolieriaus tarnybos veikla ir diskriminacijos atvejais.

„Mūsų vizito tikslas – pristatyti tarnybos veiklą, priminti apie mūsų funkcijas bei parodyti keletą pavyzdžių iš gautų skundų arba tyrimų, pradėtų kontrolieriaus iniciatyva“, - sakė susitikimą pradėjusi lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė.

Susitikimo metu buvo diskutuojama apie diskriminuojančių darbo skelbimų, diskriminuojančios reklamos bei kitokius Lygių galimybių įstatymo pažeidimų pavyzdžius. Buvo pateikti įvairių tyrimų rezultatai. Kontrolierė taip pat paneigė mitą, kad į tarnybą kreipiasi vien tik moterys. Agneta Lobačevskytė pabrėžė, kad kiekvieno žmogaus prigimtinės teisės turi būti apgintos bei kiekvienas iš mūsų turi kovoti už savo teises.

Mokymų pabaigoje kontrolierė mielai atsakinėjo į jai užduotus klausimus. Aktyviausias dalyvis buvo apdovanotas tarnybos įsteigtu prizu.

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, siekdama užtikrinti visų žmonių teisę žinoti, ką draudžia ir gina lygių galimybių įstatymai, 2015-2016 metams nustatė veiklos prioritetą – regionų lankymas. Vilniaus rajono savivaldybė jau yra viena iš paskutinių, kurioje lankėsi Kontrolierė.

Asmenys, patyrę diskriminaciją ar norėdami konsultuotis rūpimais klausimais, į tarnybą gali kreiptis telefonu (8 5) 272 7719, el. paštu: lygybe@lrs.lt ar apsilankyti tarnyboje adresu Šeimyniškių g. 1A, Vilnius (5 aukštas).

 

Shadow up