kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pavasario padėkos žiedus dovanojo ir Riešės vaikai

Gegužės 27 d. Riešės vaikų darželio auklėtinės dalyvavo šventėje Lietuvos edukologijos universitete. Mažosios darželio dainininkės buvo jauniausios renginio dalyvės, tačiau būtent jos savo puikiai a cappella atliktomis lietuvių liaudies dainelėmis užbūrė ir sužavėjo publiką.


Šventėje „Pavasario padėkos žiedai“, kurios pavadinimas atspindėjo pagrindinę renginio mintį – išreikšti dėkingumą savo šeimai, taip pat dalyvavo Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos mokiniai (mokyt. D. Miknaitytė), „Lyros“ muzikos mokyklos mokiniai (mokyt. eksp. V. Palubinskienė) ir I-III kurso Lietuvos edukologijos universiteto Muzikos katedros studentai.

Viena iš renginio organizatorių Riešės vaikų darželio muzikos pedagogė – dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė su dideliu malonumu ir pati prisidėjo prie savo ugdytinių dainavimo.

Atlikusios savo programą mažosios dalyvės entuziastingai palaikė kitus atlikėjus, ypač su dideliu susidomėjimu stebėjo vyriausiuosius – būsimuosius muzikos mokytojus, su kuriais galbūt ateityje susitiks ir mokykloje muzikos pamokose.

Dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė,
Riešės vaikų darželio vyr. meninio ugdymo pedagogė ir
LEU Muzikos katedros dėstytoja

Shadow up