kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tradicinės Marijampolio Šeimos šventės atgarsiai

Gegužės 28 dieną Marijampolio seniūnijos Palisados parke vyko jau tradicija tapęs renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlav Olševski.


„Smagu, kad ši graži šventė buria šeimas, o taip pat skatina atskirų šeimų bendravimą. Tai puiki proga visai šeimai kartu smagiai ir turiningai praleisti laiką“, - džiaugėsi vicemeras Česlav Olševski. 

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Marijampolio skyriuje „Šeimos šventė“ šiemet vyko 6-ąjį kartą. Šventė prasidėjo šv. Mišiomis po atviru dangumi, kurias už visas šeimas laikė klebonas kun. Miroslav Balcevič. Į šventę, skatinančią dovanoti savo laiko ir dėmesio dalelę vieni kitiems atvyko ir LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Jaroslav Narkevič, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai Zygmund Marcinkevič ir Miroslava Klim, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot bei viešnia iš Lenkijos, Krašto valdybos tarnybos direktorė Ivona Borovska – Poplavska.

Po bendrų mišių prasidėjo šventinis koncertas, kuriame pasirodė folklorinių dainų kolektyvas „Turgielanka“, vokalinis ansamblis „Korzyść“, ansamblis „Harmonija“, šokių kolektyvai „Malwy“ ir „Kropelki“, atlikėjai: Artūras Murauskas, Anastasija Borodko. Savo pasirodymu džiugino ir mažiausi seniūnijos gyventojai – Marijampolio vaikų lopšelio – darželio auklėtiniai. Šventės dalyviams buvo surengta daug įvairių pramogų – visi norintys galėjo pasivažinėti brikėle, išalkę galėjo išsikepti dešrelių, o jauniausi – padūkti ir dalyvauti įvairiose rungtyse bei žaidimuose.

Organizatoriai džiaugiasi pavykusia švente, kurios metu vyravo labai jauki ir šeimyniška atmosfera.

Nuotraukos: Jan Levicki

Shadow up