kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame prisijungti prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą“!

2018 metais vasario 16 dieną Lietuvos valstybė minės šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Todėl jau šiais, 2016 metais gegužės 27 dieną visoje Lietuvoje startuoja pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!“, kurio pagrindinė idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.


Projektas „Aš už Lietuvą!“ kviečia siūlyti, registruoti ir įgyvendinti pačias įvairiausias pilietines veiklas susijusias su trimis pagrindinėmis tematinėmis kryptimis  aplinkos gražinimas, kultūriniai bendruomenių renginiai ir pagalba socialiai jautrioms asmenų grupėms.

„Galite vedžioti beglobius šunis, šukuoti kates, mokytis karinės maskuotės ir ginti Lietuvą, žaisti krepšinį su nuteistaisiais, mokytis programuoti kartu su vaikais, vesti senelius į Šv. Mišias, bendrauti blusturgiuose ir švęsti kaimynų dieną.“ – tikina organizatoriai.

Darbus Lietuvai galima rinktis iš sąrašo, kuris yra patalpintas projekto „Aš už Lietuvą!“ interneto svetainėje.

Projekto svetainėje taip pat galima rasti ir dvi Vilniaus rajone paskelbtas iniciatyvas: „Padėkime bešeimininkiams gyvūnams“ – kuri vyks gegužės 27 d. 10 – 15 val. Buivydiškių kaime Klinikų g. 1 bei „Sukurkime „Pasakų slėnį“ mūsų mažiesiems“, kuri vyks gegužės 27 d. 14:00 – 17:30 val. prie Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos (M. Zdziechovskio g. 1).

Vilniaus rajono savivaldybė ragina visus rajono gyventojus, bendruomenes bei įmones burtis bendram tikslui ir įgyvendinti pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!" veiklas.

Daugiau informacijos apie projekto „Aš už Lietuvą!“ įgyvendinimą galite rasti interneto svetainėje www.asuzlietuva.lt.

Jeigu turėsite klausimų ar neaiškumų, skambinkite projekto administratorei Astai Mukienei, tel. 864776180 arba rašykite el. paštu asta@asuzlietuva.lt


Shadow up