kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje skambėjo akordeono muzikos garsai

Š. m. gegužės 7 d. Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre  vyko IV respublikinis akordeono muzikos festivalis „Pavasario spalvos 2016“, kuris pritraukė apie 90 dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių.


Tradicinis festivalis, kurį organizuoja Vilniaus rajono Nemenčinės muzikos mokykla, skirtas tarptautinei akordeono dienai paminėti. Šis edukacinis renginys ne tik puoselėja akordeono muziką, bet ir vienoje erdvėje apjungia kitus muzikos instrumentus, skatindamas muzikinės kultūros vystymąsi.

Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jan Gabriel Mincevič, kuris dėkojo pedagogams už neišsenkamų akordeono muzikos lobynų plėtojimą, artistiškumo skatinimą jaunimo tarpe, o jauniesiems talentams linkėjo visokeriopos sėkmės.

Scenoje koncertavo į tris kategorijas pagal amžių suskirstyti akordeonistai iš Vilniaus rajono Nemenčinės ir Pagirių muzikos mokyklų, Rudaminos meno mokyklos, Vilniaus miesto Karoliniškių, Naujosios Vilnios, „Lyros“, Broniaus Jonušo, „Ąžuoliuko“, Algirdo, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko ir Jašiūnų muzikos mokyklų bei Vilniaus konservatorijos.

Skambėjo nuotaikingi ir įvairialypiai akordeono muzikos kūriniai, skirtingų epochų, žanrų ir stilių muzika.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Festivalio „Pavasario spalvos“ koordinatorė, Nemenčinės muzikos mokyklos direktorė Petrutė Pocienė džiaugėsi sulaukus gausaus dalyvių ir žiūrovų skaičiaus bei puikiai pavykusia švente: „Pamatėme, kaip su pavasariu pražydo patys gražiausi žiedai – mūsų mokiniai“.Shadow up