kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Su rajono seniūnais apžvelgtos aktualiausios ir dažniausiai atliekamos notarinės paslaugos

Gegužės 4 d. į Vilniaus rajono savivaldybėje vykusi seminarą rinkosi rajono seniūnai ir seniūnijų specialistai.


Specialiai rajono seniūnijų darbuotojams surengto seminaro metu Vilniaus rajono 1-ojo notarų biuro notarė Dalija Svirbutienė apžvelgė aktualiausias ir dažniausiai seniūnijose atliekamas notarines paslaugas. Buvo kalbama apie testamentų sudarymą, turto paveldėjimą, kitų asmenų pagalbos priimant sprendimus tam tikrose gyvenimo srityse įforminimą ir kt.

Savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Edvarda Časienė susirinkusiems pristatė civilinės būklės aktų registravimo aktualijas. Informavo apie nuo 2017 m. sausio 1 d. įsigaliosiantį Civilinės būklės aktų registravimo įstatymą ir su tuo susijusius pasikeitimus.

Taip pat buvo aptariamas seniūnijų metinių veiklos planų bei ataskaitų rengimas. Savivaldybės Investicijų skyriaus vyr. specialistė Agnė Aškelianec atkreipė dėmesį į dažniausiai daromas klaidas. Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Miroslav Romanovski kalbėjo apie antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelių išdėstymo programą ir schemos parengimą. Sakė, kad būtina užtikrinti atliekų tvarkymo kokybę ir prieinamumą vietos gyventojams.

Susirinkę turėjo progą pasikalbėti apie tai, kaip pavyksta spręsti seniūnijos kompetencijai priklausančius klausimus, gauti atsakymus į rūpimus klausimus.
Shadow up