kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Daugiakalbystės olimpiada „I speak, you speak, we communicate „

Š.m. balandžio 16 d. Nemenčinės Konsanto Parčevskio gimnazijos mokiniai E. Čeken g3, Z. Mateika g4 ir J. Koleva g4 dalyvavo  V-oje daugiakalbystės olimpiadoje „I speak, you speak, we communicate„ (lt. „Aš kalbu, tu kalbi - mes bendraujame“), kuri vyko Tarptautinėje Amerikos mokykloje, Vilniuje. 


Renginio dalyviai atliko individualias bei komandines užduotis, kurių metu turėjo pasitelkti kelių užsienio kalbų mokėjimo,  pademonstruoti kūrybingumą ir komandinio darbo įgūdžius. Mūsų mokiniai puikiai demonstravo ispanų (E. Čeken), japonų (Z. Mateika) bei bulgarų (J. Koleva)  savarankiškai įgytas kalbos žinias, dalyvavo  žaidime – kalbų kazino, kurio metu parodė sukauptą informaciją ne tik apie kalbas, bet ir apie jomis kalbančių šalių istoriją, meną ir kt.

Mūsų komanda  džiaugėsi įteiktomis vardinėmis dovanėlėmis bei Tarptautinės Amerikos mokyklos bei  LR Švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, o Zbignevui buvo įteikta Japonų ambasados padėka.

 Dalyvių įspūdžiai:

„Dalyvauti šioje ypatingoje olimpiadoje buvo labai įdomu. Aš ir mano draugai nustebome dėl neįprasto organizavimo. Viskas buvo labai laisva, todėl puikiai  parodėme  savo sugebėjimus bei gabumus. Buvo suteikta galimybė pabendrauti su kitų šalių atstovais. Su kai kuriais net susidraugavome. Labai džiaugiuosi, kad man buvo suteikta galimybė išbandyti save ir tuo pačiu susipažinti su puikiais žmonėmis ir gauti pozityvo ir džiaugsmo dozę“, - atskleidė  Joanna Koleva (G4b).

„Tai buvo nuostabi patirtis, nes visos užduotys buvo linksmos ir labai įdomios. Pradžioje abejojau, ar man pavyks atlikti užduotis, tačiau geri rezultatai ir malonūs prizai dar labiau mane paskatino mokytis ispanų kalbos. Esu pasiryžusi dalyvauti šioje olimpiadoje kitais metais, nes tai tikrai verta pastangų“, - prisipažino Emilija Čeken (G3b).

„Mano konkursine olimpiados kalba buvo japonų. Iki Olimpiados ši kalba buvo tiesiog  pomėgiu, tačiau pabendravęs su Japonijos Ambasados Lietuvoje atstovu , supratau, kad turiu dar nemažai pasistengti, jog galėčiau laisvai susikalbėti.“ – dalijosi Zbigniev Mateika (G4).

Inesa Rusecka   anglų kalbos mokytoja metodininkė
Vilniaus r. Nemenčinės Konsanto Parčevskio gimnazija

Shadow up